Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

#blogdnia: streetfoodpolska.pl

Podziel się:

Jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu gotować. Jeśli takie sytuacje to dla nas chleb powszedni, to polecamy bloga streetfoodpolska.pl

Street Food Polska
Street Food Polska (Facebook.com)

Gastroseksualny wielbiciel fast i street foodów. Uzależniony od biesiadowania, tatara i golonki. Nie pogardzi kawiorem, a nawet zimną wódką. Bawi się tym co robi i robi to, co go bawi. Tak opisuje siebie Ojciec Założyciel i pomysłodawca bloga Żorż Ponimirski.

Na streetfoodpolska.pl możemy przeczytać recenzje gastronomiczne z całej Polski. Jeżeli jedziemy pierwszy raz do jakiegoś miasta i chcemy zjeść dobrze i tanio, warto skorzystać ze strony Żorża. Blog współpracuje z wieloma smakoszami w całej Polsce.

Najwięcej wiadomości znajdziecie o wszelkich fast foodach. Streetfoodpolska.pl na bieżąco informuje swoich czytelników o nowościach w barach i restauracjach szybkiej obsługi.

Była, jest i będzie moda na food trucki. Blog na bieżąco wyrusza w Polskę, aby śledzić nowe trendy w ulicznej gastronomii. Robi to znakomicie. Recenzje i teksty są pisane na wysokim poziomie. Ten blog to ułatwienie dla ludzi, którzy chcą zjeść dobrze i tanio. Począwszy od hamburgerów, a skończywszy na kebabach i sushi. Polecamy!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić