Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

#blogdnia: streetfoodpolska.pl

Podziel się

Jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu gotować. Jeśli takie sytuacje to dla nas chleb powszedni, to polecamy bloga streetfoodpolska.pl

Street Food Polska
Street Food Polska (Facebook.com)
bEThcdfp

Gastroseksualny wielbiciel fast i street foodów. Uzależniony od biesiadowania, tatara i golonki. Nie pogardzi kawiorem, a nawet zimną wódką. Bawi się tym co robi i robi to, co go bawi. Tak opisuje siebie Ojciec Założyciel i pomysłodawca bloga Żorż Ponimirski.

Na streetfoodpolska.pl możemy przeczytać recenzje gastronomiczne z całej Polski. Jeżeli jedziemy pierwszy raz do jakiegoś miasta i chcemy zjeść dobrze i tanio, warto skorzystać ze strony Żorża. Blog współpracuje z wieloma smakoszami w całej Polsce.

Najwięcej wiadomości znajdziecie o wszelkich fast foodach. Streetfoodpolska.pl na bieżąco informuje swoich czytelników o nowościach w barach i restauracjach szybkiej obsługi.

bEThcdfr

Była, jest i będzie moda na food trucki. Blog na bieżąco wyrusza w Polskę, aby śledzić nowe trendy w ulicznej gastronomii. Robi to znakomicie. Recenzje i teksty są pisane na wysokim poziomie. Ten blog to ułatwienie dla ludzi, którzy chcą zjeść dobrze i tanio. Począwszy od hamburgerów, a skończywszy na kebabach i sushi. Polecamy!

bEThcdfS
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić