#blogdnia Szowinistyczno-feministycznie

Podziel się:

Mdcb.pl to blog lifestylowy, czyli o wszystkim i zasadniczo niczym. Ale jest szczególny, bo pisany z perspektywy kobiety i mężczyzny. Stuknął mu niedawno rok i warto o nim wspomnieć w naszym cyklu #blogdnia.

#blogdnia Szowinistyczno-feministycznie
(Mdcb.pl)

Autorzy to Typowa K. oraz Konrad. On "nie został gwiazdą rocka, więc zaczął pisać", ona jest "stereotypową blondynką" która "robi doktora i przesadnie dba o włosy". Razem tworzą MDCB (Moja Dziewczyna Czyta Blogi) od września 2014 roku. Przynajmniej tak dawno sięgają notki "pierwszego w Polsce, jedynego i najlepszego life-stylowego bloga szowinistyczno-feministycznego". Ich słowa, nie nasze.

W końcu jednak ten dzień nadszedł i razem z K znaleźliśmy nowy dom. Wspólny dom, bo od dziś będziemy blogować razem, jak na partnerów przystało. K jest najlepszym Chewbaccą dla mojego Hana i nie ma sensu, żebym dłużej pilotował tę krypę sam - napisał Konrad pod koniec października.

Przez rok (głównie jego) pisania Mdcb.pl doczekał się przyzwoitych statystyk oglądalności (75 proc. odbiorców to kobiety) i rekomendacji Kominka. Piszą o swoim życiu. Ona ostatnio o samotności i "nieumieniu w koleżanki", on o zakupach z Typową K. Nieczęsto, ale w miarę regularnie.

Poza notkami Jego i Jej są też "szorty" ("zarchiwizowane wśródki, które mogą wrócić w najbliższej przyszłości") oraz "chwile" ("miejsce K, które składać ma się głównie ze zdjęć"). Na stronie głównej, poza odsyłaczami do klonów MDCB na Snapie/TT/FB/Insta, są też ostatnie wpisy obojga z Twittera.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić