#blogdnia Wszystko, co musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów

Fairhaircare to blog skierowany głównie do kobiet, które chcą zadbać o podstawowy element swojej urody, czyli włosy. Dla Marty, autorki bloga, pisanie to hobby sprawiające jej ogromną przyjemność i odskocznia od codzienności.

Włosy
Włosy (Pixabay.com)

Blog zawiera rady oraz opisy testowanych produktów. W swoich artykułach Marta pomaga czytelnikom zrozumieć, jakie są przyczyny wypadania włosów oraz tłumaczy, jak temu zaradzić. Blog prowadzony jest na zasadzie opisywania problemu i przedstawiania rozwiązania. Dzięki temu autorka angażuje swoich czytelników w polemikę. Sami zobaczcie: Jak ocenić, czy wypada nam zbyt dużo włosów.

Pasja związana z włosami oraz pomysł założenia bloga pojawiły się w moim życiu dość niespodziewanie, a własna strona miała być dla mnie motywacją do działania i poszerzania swojej wiedzy. Praca w mediach umożliwia mi bezpośredni kontakt ze specjalistami różnych dziedzin medycznych i przedstawicielami firm kosmetycznych – napisała Marta o sobie.

Autorka bloga fairhaircare opisuje też losy swoich czytelniczek. W zakładce "wasze historie" można natknąć się na sukcesy, porażki lub pytania wielu kobiet.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić