#blogdnia Zapiski ekspertki od karmienia piersią

3
Podziel się:

Każda karmiąca mama powinna znać ten adres w sieci. Bo prowadząca bloga Agata jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Swoją kompetencję potwierdza doświadczeniem: życiowym i zawodowym.

#blogdnia Zapiski ekspertki od karmienia piersią
(Shutterstock.com)

Blog to przestrzeń matki karmiącej. Autorka ma pięcioletniego syna. Jest dyplomowaną promotorką karmienia piersią. Oprócz tego jest jedną z założycielek Kwartalnika Laktacyjnego - pierwszego w Polsce magazynu "o karmieniu piersią i rodzicielstwie bliskości".

Agata mówi, że chce, aby ten blog był drogowskazem dla matek "na ich mlecznej drodze".Bo, jak twierdzi, karmienie piersią w Polsce to nie lada wyzwanie. Prezentowane publicznie, wielokronie bywa krytykowane.

Oprócz typowo laktacyjnych porad na blogu znajdziemy jednak również mnóstwo innych tematów. Antykoncepcja awaryjna, profilaktyka kobiecych chorób, wskazówki jak wybrać najlepszą opiekę medyczną dla naszych pociech. To tylko niektóre z nich.

Blog zdobył wiele nagród i wyróżnień. Otrzymał tytuł Bloga Roku 2014, został również okrzykniety najlepszym internetowym pamiętnikiem w kategorii blogi parentingowe. Jego autorka zapraszana jest jako ekspert do programów radiowych i telewizyjnych.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić