o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

#blogdnia Zaprojektuj swoje życie

Podziel się

Ogarnięcie swojego życia nie zawsze jest proste. Czasem brakuje motywacji, a czasem pomysłu. Na szczęście jest blog, który pomoże Ci nad tym wszystkim zapanować - designyourlife.pl.

#blogdnia Zaprojektuj swoje życie
(Facebook.com)
bEguYxqt

Poznajcie Alinę Moskwę i jej blog. Designyourlife istnieje od 2012 roku i jest odzwierciedleniem pasji i zainteresowań autorki. Z wykształcenia jest architektem wnętrz, a do pracy wystarczy jej komputer. Alina określa swój blog mianem zbioru inspiracji do kreowania najbliższego otoczenia i codziennego życia. Tematyką przewodnią, ale nie jedyną, jest urządzanie wnętrz, dekorowanie, a także projekty zrób-to-sam. Warto dodać, że także miłośnicy fotografii i motywacji znajdą coś dla siebie.

- Staram się być twórcza i stawiam na kreatywność. Jestem swoją własną szefową - projektuję, pisze, fotografuję i wykonuję autorską biżuterię - napisała Alina.

bEguYxqv

Co możemy znaleźć na blogu? Nie przesadzimy, jeżeli napiszemy, że wszystkiego po trochu. Informacje, które przydadzą się w biznesie np. jak otworzyć sklep internetowy albo coś, co zainteresuje pasjonatów fotografii czyli, jak zrobić dobre zdjęcia w nocy. Jednak najbardziej kuszącą kategorią może być Design-your-space. Czytelnicy przesyłają zdjęcia swoich domów, pokojów i proszę o radę. Autorka nie tylko proponuje rozwiązania, ale także wizualizuje swoje pomysły i pomaga w ich realizacji.

Ten blog ukradnie wam sporo czasu. Poradniki są pisane naprawdę prostym językiem, a wszystkie zagadnienia są wytłumaczone bardzo dokładnie. Alina stara się dzielić swoimi najlepszymi pomysłami z bardzo różnych dziedzin życia.

bEguYxqW
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić