Bartosz Nowak| 

Blogerka fitness pokazała prawdę na Instagramie

15

Po drugiej ciąży Alexa Jean Brown miała dość głosów, według których kobieta zaraz po urodzeniu powinna być w pełni formy. Aby walczyć z takimi przekonaniami, świeżo upieczona mama opublikowała swoje zdjęcie w sieci.

Blogerka fitness pokazała prawdę na Instagramie
(Instagram/alexajeanfitness)

Moją pracą jest motywowanie was, ale uważam, że muszę być w tym szczera. Społeczeństwo wmówiło nam, że kobiety zaraz po urodzeniu powinny szybko wrócić do formy, ale zwykle jest to niemożliwe do osiągnięcia. Sama mam rozstępy i wałki na brzuchu, ale to jest normalne i całkowicie w porządku. Jeśli masz na tym punkcie obsesję, czujesz wstyd lub masz wrażenie, że powinnaś przepraszać za swoje ciało, mimo że dopiero urodziłaś dziecko, przestań! - przyznała Alexa cytowana przez "Elite Daily".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Alexa nie ukrywała sylwetki po porodzie. Blogerka chce nie tylko uczyć ćwiczeń i diety, ale też inspirować kobiety i przekonywać je, że powinny kochać swoje ciało niezależnie od wad. Jej zdaniem nikt nie spodziewa się, że od razu po urodzeniu dziecka będą wyglądały idealnie. Skoro ona prezentuje się tak po 4 tygodniach, to inne kobiety też nie powinny się niczego wstydzić.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić