o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Bartosz Nowak
|

Blogerka fitness pokazała prawdę na Instagramie

11
Podziel się

Po drugiej ciąży Alexa Jean Brown miała dość głosów, według których kobieta zaraz po urodzeniu powinna być w pełni formy. Aby walczyć z takimi przekonaniami, świeżo upieczona mama opublikowała swoje zdjęcie w sieci.

Blogerka fitness pokazała prawdę na Instagramie
(Instagram/alexajeanfitness)
bDZnIEMl

Moją pracą jest motywowanie was, ale uważam, że muszę być w tym szczera. Społeczeństwo wmówiło nam, że kobiety zaraz po urodzeniu powinny szybko wrócić do formy, ale zwykle jest to niemożliwe do osiągnięcia. Sama mam rozstępy i wałki na brzuchu, ale to jest normalne i całkowicie w porządku. Jeśli masz na tym punkcie obsesję, czujesz wstyd lub masz wrażenie, że powinnaś przepraszać za swoje ciało, mimo że dopiero urodziłaś dziecko, przestań! - przyznała Alexa cytowana przez "Elite Daily".

Alexa nie ukrywała sylwetki po porodzie. Blogerka chce nie tylko uczyć ćwiczeń i diety, ale też inspirować kobiety i przekonywać je, że powinny kochać swoje ciało niezależnie od wad. Jej zdaniem nikt nie spodziewa się, że od razu po urodzeniu dziecka będą wyglądały idealnie. Skoro ona prezentuje się tak po 4 tygodniach, to inne kobiety też nie powinny się niczego wstydzić.

bDZnIEMn

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDZnIEMO
KOMENTARZE
(11)
james
4 lata temu
świetny artykuł o niczym, bhawo
luter
4 lata temu
a dziecko jak zabawka odłożone na ziemi
999
4 lata temu
skoro modne jest odchudzanie , to tłuszcz ciała nie moze być kochany
bDZnIEMP
olka
4 lata temu
ehh to trzeba być bloggerką fitness żeby pokazać prawdę? przecież nikt nie wierzyłw to, że one 2-3 tygodnie po ciąży wyglądają tak idealnie, bo nie są nadludźmi.. nie bądźcie śmieni! Bielizna opinająca to w większości tajemnica tego sukcesu, a do prawdziwej diety można przejść jak się już nie karmi!! ja tak zrobiłam z iqacai ale śladów ciąży nigdy się nie pozbędę - takich jak na przykład rozstępy..
Mechanik
4 lata temu
Dokładnie Spawaczu. Ja cały czas powtarzam swojej żonie że to że zostało jej troszeczkę brzuszka wcale mi nie przeszkadza. Co prawda przez cały no prawie okres ciąży wcierałem żonie jakis specyfik żeby nie miała rozstępów i się udało chociaż bebzon miała dosyć spory. Jak powiedziałeś kochanego ciała nigdy za dużo. Także miłe panie facet który kocha szczerze kocha za to jakie jesteście a nie jak wyglądacie. Pozdrawiam i trzymajcie się :D
nick
4 lata temu
jak nikt sie nie spodziewa jak media i moda wrecz nakazuja ze od razu po urodzeniu powinna kobieta miec idealna wrecz nienaturalnie sylwetke...
Głos na pusty...
4 lata temu
Medialne dno deprawacji i zgorszenia, moralne dno zgnilizny bezwstydu !!
Danka
4 lata temu
O czym tu mowa wyglada bosko. Dla mnie jest jasne, że jak chcesz zdrowo schudnąć, to pomyśl trochę zanim podemiesz jakąkolwiek próbę manipulowania w organizm. W naturze nic nie ginie... Poczytajcie sobie książkę Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii ; dzięki tej książce zrzuciłam po ciąży 22kg i wróciłam do swojej poprzedniej wagi:) chce mi się skakać z radości! polecam wszystkim zdesperowanym! I najważniejsze jem prawie wszystko krajowe, dobre bo Polskie :D
O'dwa to 💩
4 lata temu
Ile razy to samo będzie postowane???
Karol
4 lata temu
Amerykańska zaraza - powszechne zd€bilenie zalała cały świat. Chirurgia plastyczna, homoseksualiści-dyktatorzy wykreowali "ideał" kobiety, która KOBIETĄ NIE JEST. Ideał współczesnej kobiety zaprzecza MATCE NATURZE. Kobiety, które poddają się tym idiotycznym trendom same sobie wystawiają cenzurkę "idiotek". Żyć należy zdrowo, czyli zdrowo się odżywiać, aktywność fizyczna na co dzień i akceptacja swojego ciała daje szanse na długie i zdrowe życie. Mężczyźni nie lubią takich "ideałów". Uroda kobiety to przede wszystkim jej wdzięk, mądrość, sposób bycia, ciepło i wyrozumiałość. Pustaki "suchaki-wieszaki" raczej do długowiecznych nie należą.
Spawacz
4 lata temu
Tłuszczyk po ciąży ? przecież to naturalne od początku istnienia człowieka. Kim jesteśmy dla innych zależy od naszych czynów i co robimy dla innego człowieka, a nie od (wyglądu) kilku kg więcej kochanego ciała.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić