Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
aktualizacja

Brad Pitt podejrzewany o przemoc wobec dzieci

12
Podziel się

Według portalu TMZ policja wszczęła śledztwo w sprawie stosowania fizycznej i psychicznej przemocy przez Brada Pitta wobec własnych dzieci.

Brad Pitt podejrzewany o przemoc wobec dzieci
(Jonathan Leibson/Getty Images)

Aktor miał upić się na pokładzie prywatnego samolotu. Podobno wpadł w szał, podczas którego krzyczał na dzieci i potrząsał nimi. Świadkowie twierdzą, że aktor awanturował się również po opuszczeniu samolotu, a nawet próbował odjechać w jednej z ciężarówek z paliwem do odrzutowca.

To mogło przechylić czarę goryczy w związku Jolie i Pitta. Do incydentu miało dojść 14 września. Dzień później Angelina zdecydowała się na separację, a kilka dni później wniosła pozew o rozwód, który wstrząsnął całą Ameryką. Tezę o zachowaniu Pitta zdaje się potwierdzać fakt, że aktorka domaga się pełnej opieki nad szóstką dzieci.

Policja rozmawiała już z parą aktorów. Teraz czeka ich jeszcze rozmowa z dziećmi. TMZ twierdzi, że Pitt podchodzi do sprawy bardzo poważnie i stanowczo zaprzecza, jakoby kiedykolwiek dopuścił się przemocy wobec dzieci.

Autor: Bartosz Nowak

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(12)
kiciek123.56
5 lata temu
Brad i po co Ci to bylo ? Miales super zycie to dales sie namowic na adopcje i to roznych dzieci! na swoim przykladzie przekonales sie ,ze multi-kulti nie dziala ! Tym bardziej jak pozniej ma sie wlasne dzieci. Bo haslo ,ze wszystkie dzieci Nasze sa to tylko lewackie haslo !
Joasia
5 lata temu
Będzie teraz w każdej gazecie artykuł "co Brad Pitt zrobił dzieciom i Angelinie". Temat samograj. Można zmyślać ile się da. Po paru latach dowiemy się jak było naprawdę.
rtv
5 lata temu
wlasnie to do czego doprowadza malzenstwo... podciecie skrzydel... frustracje...
hans07
5 lata temu
Brad nie chce zgodzic sie zeby ta krowa zmieniła jego córce płeć
AgA
5 lata temu
podejrzewam że tam jeszcze gorsze rzeczy się działy z tymi dzieciaczkami....Angelina wie co robi bo to mądra kobieta i chroni te dzieciaki !
antuanet77
5 lata temu
wydaje mi sie ze ja zdradzil lub ona tak mysli i stad jej chudniecie i podejscie ze dzieci tylko z nia, tak robia zdradzane kobiety,nie chca miec nic wspolnego ze zdajca,
Neo ACTA idzi...
5 lata temu
Wszyscy na ulicę Rząd,, Jarosława Mądrego,, chce podpisać wbrew obywatelom CETA (Comprehensive Economic and Trade Agreement) to nowe ,,ACTA,, jeszcze bardziej ograniczające swobody obywatelskie i doprowadzi do totalnej i ostatecznej ruiny POLSKIE ROLNICTWO. CETA to totalna cenzura i kontrola internetu. Zlikwidują ,,wolny internet,,
Gosia
5 lata temu
Och...Czuje,ze to wielki szum o...nic..No!...jednak dla Angeliny to super argument...Ona ma podly charakter...
pss
5 lata temu
Trzeba mieć zdrowe nerwy wychowywać tyle dzieci w tym innej nacji!
X
5 lata temu
Mój stary nie raz mną 'potrząsnął', ba! nawet i klapsa dał! A jakoś nie wyrosłem na przestępcę czy menela. Ludziom na Zachodzie poprzewracało się w dupach, ich bezstresowe wychowanie prowadzi do tego, że gówniarze nie mają szacunku dla nikogo, ani dla rodziców, ani dla nauczycieli, ani dla ludzi na ulicy, ani dla prawa. A potem mamy w GB gangi 15-latków którzy mordują Polaków na ulicy pod oczami sąsiadów, a policja uważa że nic się nie dzieje. W końcu młodzież musi się wyszumieć...
qqqq
5 lata temu
Ta i napiszcie jeszcze że je molestował
asia
5 lata temu
Kocham Mojego Meza <3 <3
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić