Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Brutalnie zamordował 19-latkę. Jest finał bulwersującej sprawy

13
Podziel się:

Zapadł ostateczny wyrok dla zabójcy 19-letniej Dominiki.

Brutalnie zamordował 19-latkę. Jest finał bulwersującej sprawy
(East News)

*Podejrzanego o morderstwo Zbigniewa R. skazano na dożywocie. *Jak podaje RMF FM, mężczyzna o przedterminowe zwolnienie będzie mógł ubiegać się dopiero po 35 latach. Do tego straci na 10 lat prawa publiczne i zapłaci rodzinie zamordowanej 300 tys. zł.

Dziewczyna zaginęła 17 listopada 2014 roku miedzy Środą Śląską, a Komornikami. Wyszła z dodatkowych zajęć angielskiego, ale nie wróciła do domu. Jej ciało, z 48 ranami kłutymi, znaleziono później w rowie. Jak udało się ustalić po kilku tygodniach, zaatakował ją 45-letni Zbigniew R. Później wrócił jeszcze na miejsce zbrodni, żeby zabrać jej rzeczy i porozrzucać je po miejscowości.

Podejrzany był badany przez psychiatrów. Ci uznali go za poczytalnego, ale zauważono u niego cechy psychopatyczne. Mimo to Zbigniew R. był sądzony w sposób sugerujący pełną odpowiedzialność za swoje czyny.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(13)
adi
7 lat temu
kara smierci powinna byc ale tylko jesli sie ma 100 procent pewnosc ze ta osoba to zrobiła bo zdarzały sie sytuacje ze zabijało sie niewinne osoby
klul wlasnej ...
7 lat temu
a skąd on zapłaci te 300 tys ? skoro pójdzie do paki i tam jeszcze jego wyżywienie będzie kosztować ze 2 tys na miesiąc ? i znowu z naszych podatków pójdzie 780 tysięcy przez 20 lat które zapewne pożyje. kula w łeb kosztuje złotka kochani politycy w polsce
Gierpia
7 lat temu
Czyn którego dokonał jest tak odrażający że jedyną spłatą jaką można przyjąć byłoby pobranie wszystkich możliwych organów do przeszczepów(przy pełnej świadomości fizycznej i umysłowej skazanego) w jak najszybszym czasie,a resztki można wykorzystać do nauki dla przyszłych lekarzy. Jeśli ktoś napisze że to sadyzm to odpowiem że jest to odkupienie za popełnione zło.
matka
7 lat temu
jestem za karą śmierci!
babciaewa
7 lat temu
w tak drastycznych przypadkach dalabym zwyrodnialca na dobe w rece rodzicow ofiary..bez zadnej kontroli..a potem na bagna..
f4e3
7 lat temu
Więzienie człowieka jest najcięższą karą. Kiedyś na skazanego mówiło się będzie "odosobniony". Odosobnienie jest porównywalne z piekłem, bo piekło to nie jest gotowanie człowieka w smole przez diabłów tylko samotność. Nie ma gorszej kary jak przebywanie w samotności. Dlatego kara śmierci może być w pewnym sensie nagrodą dla sprawcy.
r.s.
7 lat temu
W tej sytuacji, gdy dowody winy są niezbite i niepodważalne, sprawca jest wyrachowany - morderca ten powinien zostać trwale utylizowany. Proste...
d rada
7 lat temu
Śmierć to za mało ale jak się już dostaje dożywocie to żadne wychodzenie wcześniejsze po 35 latach...najlepsze to były by łagry albo bardzo ciężkie roboty typu nieczynne kopalnie gdzie wydobycie jest niebezpieczne zeby pościć normalnych ludzi niech pracują na siebie...!!!
a
7 lat temu
Kara smierci !! Smierc za smierc !!!
wiesza
7 lat temu
jestem ZA karą śmierci dla takich zwyrodnialców jak ten powyżej, czy ci dwaj : jeden pijaczek, drugi elegancik którzy w minionych dniach zamordowali swoje kobiety i odcięli im głowy. Jaki jest sens trzymania ich na nasz koszt w więzieniach jeżeli w ich głowach nic się nie zmieni na lepsze, może kara śmierci - strach o WŁASNE życie -powstrzymałaby kolejnych zwyrodnialców przed popełnieniem takich czynów
kosa
7 lat temu
i teraz dostanie żreć,dach nad głową i ciepełko.a wszystko na nasz koszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oby współlokatorzy zapewnili mu odpowiedni wypoczynek!!!
marek
7 lat temu
zwyrodnialec!rany od noża na twarzy i kłute na ciele.. nikt nie napisał, że pociął dziewczynie miejsca intymne i wyciągnął jelita.. kara śmierci to za mało:(
Otaku
7 lat temu
Ja jestem za karą śmierci. Kto przeciw?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić