Brutalny żart z kolegi. Na jego oczach "zabił" przyjaciela

Ludzka głupota nie zna granic. Świetnym tego przykładem jest „żart” Sama Peppera – byłego uczestnika show „Big Brother”.

Zabił kolegę
Zabił kolegę (Youtube.com)

26-latek wpadł na "oryginalny" pomysł. Postanowił wkręcić przyjaciela. Udał więc, że na jego oczach morduje wspólnego znajomego. Oryginalność nie zawsze jest jednak rzeczą dobrą.

Brutalny film spotkał się z ogromną falą krytyki. W momencie pisania artykułu w serwisie Youtube dało mu łapkę w górę prawie 26 tys. osób, a w dół ponad 10 razy więcej. Nagranie nie spodobało się też przedstawicielom organizacji Anonymous, która właśnie zażądała od autora, by filmik zniknął z sieci.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Chłopak ma 24 godziny na usunięcie filmu. W przeciwnym razie spotka się z gniewem Anonymous. Zdaniem hakerów, nagranie do złudzenia przypomina egzekucje przeprowadzane przez ISIS.

Zobacz także:

O Anonymous jest ostatnio bardzo głośno. Głównie ze wzglęgu na to, że organizacja wypowiedziała wojnę Państwu Islamskiemu.

Naszą misją jest wyeliminowanie z sieci islamskich grup ekstremistycznych, takich jak Państwo Islamskie, Al-Kaida, Al-Nusra, Boko Haram i Al-Shabaab. Będziemy w każdy możliwy sposób utrudniać im rekrutowanie nowych terrorystów oraz demaskować próby organizowania zamachów - piszą na swojej stronie hakerzy z GhostSec.

Jedną z ciekawszych akcji było zastapienie propagandowej strony ISIS reklamą prozaku. Według hakerów, lek na depresję miał pomóc wszystkim zwolennikom terroryzmu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić