Całe życie źle paliłeś świeczki. Jest sposób na odwieczny problem

18

Kupiłeś super świeczkę. Zapalasz ją. Cieszysz się miękki światłem i fantazyjnym aromatem. Jednak z biegiem czasu świeczka wypala się tylko w środku, a zewnętrzna warstwa jest nietknięta. Każdy miłośnik świeczek zna ten problem. Jest jednak bardzo proste rozwiązanie.

Całe życie źle paliłeś świeczki. Jest sposób na odwieczny problem
(Pixabay.com)

Wypalony w środku świecy tunel wygląda mało atrakcyjnie. Ponadto nie wykorzystujemy w pełni produktu, za który zapłaciliśmy. Dlatego warto wiedzieć jak zapobiec takiej sytuacji. A rozwiązanie jest proste.

Wszystko zależy od pierwszego zapalenia świecy. Powinniśmy to robić tylko wtedy, gdy mamy pewność, że będzie się ona palić przynajmniej przez kilka godzin. Dzięki temu stopić powinna się cała górna warstwa, a nie tylko mały okrąg w środku. Godzina na każde 2,5 cm średnicy świecy powinna wystarczyć - informuje "Metro".

*Idealne spalanie świecy zależy również od innych czynników. *Trzeba pamiętać, by świeczka nie stała w przeciągu. Również kolejne, a nie tylko pierwsze zapalenie najlepiej przeciągnąć do przynajmniej dwóch godzin. Jeśli chcecie zapalać świeczkę na krócej, wtedy najlepiej po prostu kupić wąską.

Nie przegap:

Zobacz także:

Wielkanoc na świecie

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić