Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Cameronowi puściły nerwy. Dał upust swojej złości

45
Podziel się

David Cameron zapowiedział rezygnację z funkcji premiera tuż po tym, jak Brytyjczycy opowiedzieli się w referendum za wyjściem z UE. Po oficjalnym przemówieniu dał upust swoim emocjom. Jego współpracownicy mieli usłyszeć od niego: „Dlaczego to ja mam odwalać to g***o, a potem ktoś dostanie to wszystko na tacy?”

Cameronowi puściły nerwy. Dał upust swojej złości
(Getty Images, Matt Cardy / Stringer)
bETCnYdh

To był moment, kiedy dotarło do nas, że jest już po wszystkim – mówi w rozmowie z „The Sun” współpracownik Camerona.

*Cameron w przemówieniu przekonywał, że musiał zrezygnować. *Twierdził, że nie byłoby w porządku, „gdyby sterował statkiem, który obrał inny kurs, niż ten, który on wyznaczył”. Zapowiedział, że będzie kontynuował swoją pracę do momentu, kiedy partia wybierze jego zastępcę, co prawdopodobnie stanie się w październiku.

*Miejsce Camerona może zająć Boris Johnson. *Potencjalny następca Camerona podziękował mu za dotychczasową pracę i nazwał „jednym z najbardziej niezwykłych polityków naszej epoki”. Jednak to najprawdopodobniej byłego burmistrza Londynu miał na myśli szef rządu Wielkiej Brytanii, mówiąc "że dostanie to na tacy". Wina za wyjście z Unii spada bowiem na jeszcze urzędującego premiera, a tymczasem to Boris Johnson stał się jedną z twarzy kampanii zwolenników opuszczenia Wspólnoty.

bETCnYdj

Autor: Izabela Kowalik

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bETCnYdK
KOMENTARZE
(45)
Ala
5 lata temu
Teraz czas na nasz naród.!!! By wyjść z tego bagna UE a nasz kraj będzie mlekiem i miodem płynący..!!!
emeryt
5 lata temu
CAMERON Z TĄ SWOJĄ ZŁOŚCIĄ PRZYPOMINA kurdupla
mark
5 lata temu
angole uciekaja z tonacago okretu jakim zaczyna byc Unia, drukujac pieniadze na splate Grecji i innych zadluzen, za chwile to reszta europy wpadnie w recesje, a W, Brytania bedzie juz to miec za soba, i znow wyruch...cala reszte nie pierwszy raz..zaczyna byc ciekawie..mam nadzieje, ze Grupa W. bedzie sie trzymac razem
bETCnYdL
Normalny
5 lata temu
To co się stało w Anglii to się nazywa demokracja , fakt że się premier podaje do dymisji bo zwykli obywatele chcą czegoś innego niż on to znaczy że wie jak ma się zachować człowiek mający honor.Poza tym to że zarządził referendum to fakt że tam się słucha opinii zwykłych obywateli i spełnia swoje obietnice, a nie jak PO-PSL obiecali góry a później powiedzieli że nie ma kasy to nawet posunęli się do kradzieży kasy zwykłych obywateli z OFE. Dla mnie Cameron to polityk a nie politykier co dla stołka spali swój kraj byle tylko on miał dobrze.Co do Polaków w Anglii to ci co normalnie pracują nie maja się raczej czego obawiać.
starsza
5 lata temu
to referendum tylko potwierdza że nie należ wierzyć tzw. suwerenowi ponieważ spora jego część nie posiada rozeznania co tak naprawdę jest dla INTERESÓW PAŃSTWA dobre. Krótkowzroczność i niezdrowe emocje powodują tylko jedno - kłopoty
Wiktor
5 lata temu
Teraz i tak wszyscy mają ciebie w d...e.
q
5 lata temu
Na pohybel unii
Hanz
5 lata temu
Typowy polityk, kula w łeb i tyle
roberbi
5 lata temu
Znam myslenie anglikow ..oni caly czas mowili ,ze my zabieramy im prace!!! dlatego bezmyslnie zaglosowali za wyjsciem z Unii .
NORA
5 lata temu
jeden ratunek UE rozwiązać całkowicie każdy kraj decyduje sam
Tao
5 lata temu
Bez urazy to jakiś ograniczony umysłowo człowiek - facet który zniszczył swój własny kraj to początek końca UK w tych granicach
bobby
5 lata temu
Mieszkam w UK od 12 lat. To on obiecal referendum i kampania za zostaniem byla niewystarczajaca . Vote LEAVE bylo widoczne za to wszedzie. Szkoda bo tak w dolku sciska . Ale konsekwencje ten cyc niech przyjmie na klate .
Angelo
5 lata temu
cameron to nie tepak mistrzu ale brytole mają siano zamiast mózgu wiec nie chcial oewiec dalej paść ... do zagrody i żreć . HOWGH
bETCnYdD
brawo
5 lata temu
Cyrk Monty Pythona i Jaś Fasola w jednym.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić