REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. -Reklama -Regulamin -Prywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Krzysztof Narewski13.08.17 (16:58)

Chcą obalić Donalda Trumpa. Przecieki z Białego Domu

W Waszyngtonie oraz w samym Białym Domu są osoby, które planują obalić Donalda Trumpa. Tak twierdzi jego były dyrektor ds. komunikacji Anthony Scaramucci.
michael reynolds / PAP/EPA

Trump podobno nie leży wielu osobom. Jak twierdzi Scaramucci, nie wszyscy uznają go w Białym Domu za reprezentanta klasy politycznej. Dlatego też stosunkowo blisko niego są osoby, które chciałby zmiany na fotelu prezydenta USA.

Myślę, że w Waszyngtonie i samym Białym domu są ludzie, którzy niekoniecznie mają taki sam cel i interes jak prezydent – powiedział Scaramucci w rozmowie z ABC News.

REKLAMA

Jego zdaniem Trump powinien zareagować. Jedynym sensownym ruchem jest otoczenie się bardziej lojalnymi współpracownikami. Scaramucci twierdzi, że wielokrotnie sugerował już nazwiska osób, które zdecydowanie nie sprzyjają Trumpowi w Białym Domu. Między innymi z tego powodu Trump poczynił niedawno kilka zmian personalnych.

Anthony Scaramucci to finansista i polityk. Od 2008 roku przynależał do demokratów, ale później przeszedł na stronę republikanów. Jako dyrektor ds. komunikacji w rządzie Trumpa pracował zaledwie 10 dni. Zwolnił go sam prezydent za to, że w ujawnionej rozmowie niepochlebnie wyrażał się o niektórych współpracownikach administracji Trumpa.

Zobacz też: Taśmy prawdy Trumpa

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij