Krzysztof Narewski| 

Chcą obalić Donalda Trumpa. Przecieki z Białego Domu

43

W Waszyngtonie oraz w samym Białym Domu są osoby, które planują obalić Donalda Trumpa. Tak twierdzi jego były dyrektor ds. komunikacji Anthony Scaramucci.

Chcą obalić Donalda Trumpa. Przecieki z Białego Domu
(PAP/EPA, michael reynolds)

Trump podobno nie leży wielu osobom. Jak twierdzi Scaramucci, nie wszyscy uznają go w Białym Domu za reprezentanta klasy politycznej. Dlatego też stosunkowo blisko niego są osoby, które chciałby zmiany na fotelu prezydenta USA.

Myślę, że w Waszyngtonie i samym Białym domu są ludzie, którzy niekoniecznie mają taki sam cel i interes jak prezydent – powiedział Scaramucci w rozmowie z ABC News.

Jego zdaniem Trump powinien zareagować. Jedynym sensownym ruchem jest otoczenie się bardziej lojalnymi współpracownikami. Scaramucci twierdzi, że wielokrotnie sugerował już nazwiska osób, które zdecydowanie nie sprzyjają Trumpowi w Białym Domu. Między innymi z tego powodu Trump poczynił niedawno kilka zmian personalnych.

Anthony Scaramucci to finansista i polityk. Od 2008 roku przynależał do demokratów, ale później przeszedł na stronę republikanów. Jako dyrektor ds. komunikacji w rządzie Trumpa pracował zaledwie 10 dni. Zwolnił go sam prezydent za to, że w ujawnionej rozmowie niepochlebnie wyrażał się o niektórych współpracownikach administracji Trumpa.

Zobacz także: Zobacz też: Taśmy prawdy Trumpa

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić