Chcesz pracować u królowej? Masz czas do przyszłej niedzieli

6

21 kwietnia Elżbieta II obchodzić będzie 90. urodziny. Podeszły wiek nie przeszkadza jej jednak w nadążaniu za trendami obowiązującymi w internecie.

Chcesz pracować u królowej? Masz czas do przyszłej niedzieli
(East News)

Brytyjska królowa poszukuje eksperta od internetowego wizerunku. Jak informuje RMF FM, kandydat, który sprosta postawionym wymaganiom może liczyć na pensję w wysokości 50 tys. funtów rocznie.

Zgłoszenia można nadsyłać do przyszłej niedzieli. Aby otrzymać posadę w Pałacu Buckingham, przyszły specjalista będzie musiał pokazać, że potrafi dbać o atrakcyjność stron, które adresowane są m.in. do młodszych poddanych. Chodzi bowiem o prowadzenie kanału na YouTube, kont na Twitterze i Facebooku.

Kandydat będzie musiał wykazać się bogatym doświadczeniem w zarządzaniu kanałami medialnymi w organizacji o wyeksponowanym profilu - można przeczytać w ogłoszeniu.

Elżbieta II obecna jest na Twitterze od 2014 roku. Przypomnijmy, że w 1976 roku królowa została pierwszym władcą na świecie, który wysłał wiadomość drogą elektroniczną. Było to możliwe dzięki rozległej sieci komputerowej ARPANET.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić