aktualizacja 

Chciał zgwałcić kobietę. Spotkała go okrutna kara

Jonathan Holmes na długo zapamięta tamten wieczór. Próba gwałtu zakończyła się dla niego zmasakrowaną twarzą i wyrokiem więzienia.

Chciał zgwałcić kobietę. Spotkała go okrutna kara
(flickr.com, Ingrid Richter)

35-latek zaczaił się w centrum Sheffield w Anglii. Właśnie tam polował na młode kobiety samotnie wracające z zakrapianej imprezy - podaje „The Independent”. Około północy wypatrzył sobie 21-latkę.

Jonathan śledził ją przez godzinę. Kiedy wyczuł odpowiedni moment, zaciągnął ją w zarośla i zaczął dotykać jej piersi.

Kiedy ta zorientowała się, że jest w niebezpieczeństwie, uderzyła go dwa razy w brzuch kluczami, które akurat trzymała w ręku, i zaczęła krzyczeć - relacjonują media.

*Jonathan przewrócił ją na ziemię. *Rzucił się na nią mówiąc, że „będzie się jej podobało” i wepchnął język do jej ust. Dziewczyna ugryzła go i zaczęła bić po głowie i brzuchu. Krzyki zwróciły uwagę przechodniów, którzy narychmiast wezwali policję.

*Około 1:30 Jonathan został zatrzymany przez funkcjonariuszy. *Przed sądem przyznał się do napaści na tle seksualnym, choć dodał, że był pijany i niczego nie pamięta. Dziewczyna wytłumaczyła swoją reakcję strachem o to, że chce ją zgwałcić, a być może i zabić.

*Sąd skazał go na cztery i pół roku pozbawienia wolności. *Adwokat przeprosił w jego umieniu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić