Choinka z szokującym dodatkiem. Wygląda jak szyszka

40

Na niektórych choinkach pojawiły się kule kształtem i kolorem łudząco podobne do szyszek. Zgodnie z komunikatem pod żadnym pozorem nie wolno ich zabierać do domu. Kule to nie szyszki. W rzeczywistości są to gniazda z owadami. W amerykańskim stanie Ohio wydano ostrzeżenie.

Choinka z szokującym dodatkiem. Wygląda jak szyszka
(Facebook.com)

Urzędnicy z hrabstwa Erie w stanie Ohio wydali przed Bożym Narodzeniem specjalne ostrzeżenie. Dotyczy drzewek świątecznych. Na niektórych mieszkańcy tego zakątka USA mogą odnaleźć coś nieprzyjemnego.

Na części choinek znajduje się brązowa masa wyglądająca jak szyszka. Jest jednak czymś zupełnie innym – gniazdami zawierającymi setki jaj modliszek.

W tym roku znaleźliśmy dwie. Jeśli pozostawisz je w cieple (modliszki), wylęgną się i umrą z głodu - napisał jeden z internautów.

W jednym gnieździe może być około 100-200 jaj. Urzędnicy sugerują przycięcie gałęzi z gniazdem modliszki i umieszczenie jej w ogrodzie. Pod postem jest wiele komentarzy od osób, które już widziały te kule, ale nie były świadome, z czym mają do czynienia

Zobacz także: Choinka w domu. Skąd wziął się zwyczaj?

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić