aktualizacja 

"Chwyć ją za włosy. Mocno, niechaj kwili". Sopocki klub publikuje instrukcję gwałtu!

23

Internauci grzmią: "Przekroczyliście granicę dobrego smaku!"

"Chwyć ją za włosy. Mocno, niechaj kwili". Sopocki klub publikuje instrukcję gwałtu!
(Shutterstock.com)

Klub Wtedy słynie z kontrowersyjnych żartów. Sopocki lokal związany jest z grupą artystyczną "Projekt Trójząb", która jest odpowiedzialna za imprezy tematyczne, które nie wszystkim wydają się zabawne. W klubie odbywały się już wydarzenia pod tytułem "Prywatka z wyrazem sex w tytule", "Światowy dzień antykoncepcji" czy "Mammografia ręczna". Wygląda jednak na to, że tym razem pomysłodawcy nowej imprezy mocno przesadzili.

Kontrowersyjny post pojawił się na stronie Wtedy na Facebooku. Okrzyknięty "instrukcją gwałtu" zawierał m.in. takie "porady", jak: "Chwyć ją za włosy. Mocno, niechaj kwili" - donosi Gazeta.pl. Wpis wywołał wśród internautów takie oburzenie, że klub nie tylko go usunął, ale wystosował oficjalne przeprosiny dla wszystkich, którzy poczuli się obrażeni.

Okazało się, że kontrowersyjny wpis był... cytatem z filmu. Pojawił się na profilu klubu w Walentynki i miał na celu wykpienie przesłodzonego wizerunku tego święta. Publikując obszerne wyjaśnienie oraz przeprosiny, klub Wtedy zadeklarował jednak, że nie zaprzestanie swoich wulgarnych żartów i że prosi wszystkich o podchodzenie do nich z przymrużeniem oka.

Zawsze jedziemy po bandzie. Tym razem chcieliśmy pojechać, wrzucając post „poradnik” żywcem przerzucony na słowo pisane ze scenopisu filmu – komedii romantycznej o „Zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach” (To właśnie seks)
[...] Miało być prowokujące, okazało się wulgarne, nasz błąd. W stu procentach za niego żałujemy. Wiemy jedno – czujemy skruchę i zwykły wstyd - głosi oświadczenie na profilu klubu na Facebooku.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić