o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Ciąg dalszy problemów Misiewicza. Rzecznika MON sprawdza prokuratura

20
Podziel się

Warszawska prokuratura wzięła pod lupę Bartłomieja Misiewicza. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, a konkretniej "działania na szkodę spółki i na szkodę Skarbu Państwa", złożył poseł PO Cezary Tomczyk.

Ciąg dalszy problemów Misiewicza. Rzecznika MON sprawdza prokuratura
(Forum, Adam Chelstowski)
bDTAIKzV

Cała sprawa dotyczy braku wyższego wykształcenia Misiewicza. To, że objął on funkcję członka Rady Nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A., mogło według Tomczyka sprowadzić na państwo niebezpieczeństwo. Poseł przypomniał także, że każda osoba, która ubiega się o takie stanowisko, musi przejść serię specjalistycznych szkoleń i egzaminów. Tak przynajmniej mówią przepisy Rozporządzenia Rady Ministrów.

Z powodu niedopełnienia wymagań w zakresie wykształcenia oraz posiadanych kwalifikacji, pan Bartłomiej Misiewicz jako członek Rady Nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. może narazić Skarb Państwa na poniesienie strat majątkowych - napisał cytowany przez RMF24 poseł PO.

Poplityk w swoim zawiadomieniu jako winnego przestępstwa wskazał nie tylko Misiewicza. Zasugerował, że odpowiedzialne za nie są także osoby, które dokonały wyboru i powołały obecnego rzecznika Ministra Obrony Narodowej na stanowisko członka Rady Nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A., a także na stanowisko szefa gabinetu politycznego MON.

bDTAIKzX

Autor: Tomasz Wiślicki

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDTAIKAy
KOMENTARZE
(20)
bolo
5 lata temu
strasznie pusty łeb ten Antoni.
iwona
5 lata temu
Nie obrażajmy Dyzmy, on mimo braku wykształcenia był inteligentny
antoni co mu ...
5 lata temu
Dyzma XXI wieku
bDTAIKAz
Barnaba
5 lata temu
Minęło prawie 30 lat - dziadki z LWP już dawno na cmentarzach ale oni i tak ciągle beda widziec w wojsku samych komunistów i dlatego nikomu nie ufają . W końcu ci ludzie wyrastali w takim klimacie i ciągle tkwią w tym marażmie a szczegolnie Pan AM .To jest ich obsesja i choroba i to już zaczyna im przeszkadzać .
Król Julian
5 lata temu
Misiu-Pysiu a było chodzić do szkółki ,a nie rzucać w nią kamieniami.
Najnowsze komentarze (20)
dziadziajaro
5 lata temu
w tej sytuacji to go mogą w dżordża bodnąć
ha
5 lata temu
to jego nocna maskotka
az
5 lata temu
Misiek to może syn Macierewicza z lewego łoża bo tak go lansuje!
GHOST
5 lata temu
JE..Ć PIS, I TOYO Z DUPĄ W BRODZIE... I MIŚKA TEŻ
gratuluje wyb...
5 lata temu
:) pięknych czasów doczekaliśmy :) pięknych czasów dobra zmiano :)
dobra zmiana?
5 lata temu
nasz misiewicz w bransoletkach?
sfsdffdfsdfsd...
5 lata temu
PO nie może przeboleć, że zostali oderwani od koryta. Przepisy nie mówią, że ktoś musi mieć wyższe wykształcenie. Pomówiony nie narobił szkód, a gdybanie co by było, gdyby babcia miała wąsy, nie leży w domenie prawa. Lewak z PO złożył bezpodstawne oskarżenie, które może być pomówieniem.
Jan
5 lata temu
Ziobro wie że to sprawka Antoniego ale woli przywalić misiowi.
bDTAIKAr
III WAZA
5 lata temu
JAK SIĘ MA KIEŁBIE WE ŁBIE TO TAK JEST - JUŻ RZĄDZĄ SZEWCY I KOWALE GORZEJ JAK ZACZNĄ RZĄDZIĆ KURY I ZŁODZIEJE ŻENADA ALE DOBRZE ŻE TO DALEKO NIE ZASZŁO TRZEBA PATRZEĆ WSZYSTKIM NA ŁAPKI BO W TYN KRAJU JAK W CYRKU UBAW PO PACHY
RRRRRRRRRRRRR...
5 lata temu
A jakie kwalifikacje i wykształcenie powinien mieć prezydent RP? I tak: L.Wałęsa- zasadnicze zawodowe, A.Kwaśniewski- średnie, B.Komorowski - niby wyższe humanistyczne ale robił błędy ortograficzne jakby zakończył edukację na kiepskiej podstawówce.
kartonik
5 lata temu
dobra zmiana w domu wariatów
dyplom na tar...
5 lata temu
Od 11 lat doświadczony w bliskim obcowaniu z szefuniem. Takich kwalifikacji nie zdobył jeszcze żaden "misiaczek" przytulanka ministra. Dla ulubieńca wszystkie regulaminy i ustawy szef każe zmienić. Łomianki też załapią się na fuchy w państwowych spółkach. Mąż właścicielki aptekarskiej budy swoje koryto dostał. Za świadectwo pracy dla "miśka"!
Gość
5 lata temu
Co wy myślicie o konieczności posiadania wykształcenia formalnego czyli na papierze ? Czy osoba eksponowana na stanowisku publicznym powinna mieć czy to tylko opcjonalne .
akuku
5 lata temu
jaki bledny rycerz taki giermek
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić