Ciężka noc 75-latka w Tatrach. Dopiero rano odnalazł szlak

Zaniepokojona właścicielka pensjonatu zgłosiła, że jeden z gości nie wrócił na noc ze szlaku.

Obraz
Źródło zdjęć: © pl.wikipedia.org

Przemarznięty i przemęczony wrócił do kwatery. Mężczczyzna całą noc błąkał się po górach, próbując odnaleźć szlak, którym będzie w stanie zejść z góry. Schodził z Zawratu jednak, gdy zrobiło się ciemno, 75-latek zabłądził. Dopiero rano udało mu się odnaleźć drogę powrotną - informuje RMF24.

Ratownicy całą noc przeszukiwali rejon Zawratu, Doliny Suchej Wody, Pięciu Stawów Polskich i Roztoki. Od rana do poszukiwań ruszyli także ratownicy TOPR w śmigłowcu.

Autor: Kamil Karnowski

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie