o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Co robią domowe zwierzaki, kiedy nikt nie patrzy?

2
Podziel się

"Sekretne życie zwierzaków domowych" to trochę "Toy Story" w wersji ze zwierzętami. Obiecujemy, że nikomu nie będzie to przeszkadzać.

Co robią domowe zwierzaki, kiedy nikt nie patrzy?
(Universal Pictures, Illumination Entertainment)
bDUaWlpN

Tytuł "Sekretne życie zwierzaków domowych" wiele zdradza. I rzeczywiście, obserwujemy, co pupile porabiają, gdy właściciele wychodzą z domu. Akcja dzieje się w jednej z kamienic na Manhattanie. Bohaterem jest sympatyczny pies Max, który musi zaprzyjaźnić się z nowym domownikiem - wielkim, włochatym Dukiem. Nie jest to jednak łatwe i seria niefortunnych wydarzeń sprawia, że psy trafiają na nowojorskie ulice, które zamieszkują nie tylko miłe domowe zwierzaki. Czworonogów czeka pełen przygód i niepozbawiony trudności powrót do domu.

Taki pomysł, choć mocno zbliżony do "Toy Story", nie mógł się nie udać. Gadające, najrozmaitsze zwierzaki to pewniak. Szczególnie, że twórcy postarali się o barwne postaci. Mamy więc królika-rewolucjonistę, zagubionego chomika, masującego się mikserem sprytnego jamnika, uwielbiającą telenowele białą i puszystą suczkę, a nawet zreformowanego jastrzębia. Jest oczywiście też Chloe, czyli... kot. Kot ze wszystkimi kocimi atrybutami.

bDUaWlpP

Są emocje, jest napięcie. Jednak wszystko sprowadza się do tego, że przyjaciele są najważniejsi i razem można wiele zdziałać. Nawet wrócić z Brooklynu. No i jeszcze, że zakochanej kobiety, nawet jeśli jest psem, nic nie powstrzyma.

Dla najmłodszych widzów są gagi i zwierzaki jeżdżące autami. Dla dorosłych Beastie Boys i żarty np. z hipsterów. Słowem uniwersalna, zabawna, pomysłowa bajka nie tylko dla dzieci.

Autor: Anna Szymla/megafon.pl

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDUaWlpV

bDUaWlqq
KOMENTARZE
(2)
Paaati
5 lata temu
bajka jak dla mnie rewelacyjna :)
fshfhsd
5 lata temu
:D
Najnowsze komentarze (2)
Paaati
5 lata temu
bajka jak dla mnie rewelacyjna :)
fshfhsd
5 lata temu
:D
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić