Czarnoskórej studentce nie spodobała się fryzura kolegi

44

Jeden ze studentów uniwersytetu w San Francisco przypadkowo nagrał agresywne zachowanie młodej kobiety, zaczepiającej studenta z dreadami. W ciągu doby film wyświetlono ponad milion razy.

Czarnoskórej studentce nie spodobała się fryzura kolegi
(Youtube.com)

47-sekundowy filmik wywołał burzę. Czarnoskóra studentka niespodziewanie zaatakowała werbalnie napotkanego chłopaka. Dziewczynę rozwścieczył fakt, że biały student nosi dready.

Zaatakowany student usiłował zachować spokój. Na nagraniu widać, że próbuje oddalić się od agresorki, jednak ta popycha go i szarpie. Według "Independent" młody mężczyzna to jest niejaki Cory Goldstein. Zapytał agresorkę o powody, dla których miałby zmienić fryzurę. - Bo to moja kultura! - odpowiedziała wściekła dziewczyna. Wtedy chłopak zaczał tłumaczyć jej, że pochodzenie dreadów sięga czasów starożytnego Egiptu.

Agresorka nie dawała jednak za wygraną. W odpowiedzi zapytała chłopaka, czy jest Egipcjaninem, a następnie usiłowała dociec, gdzie jest Egipt.

Niektórzy internauci kwestionowali autentyczność nagrania. Twierdzili, że kłótnia pomiędzy studentami wygląda na zainscenizowaną. Jednak sam Cory Goldstein oznajmił na Facebooku, że sytuacja faktycznie miała miejsce.

Student poinformował o incydencie władze uniwersytetu. Uznał, że to "system edukacji powinien zdecydować o jej dalszych losach". Uczelnia zareagowała błyskawicznie, wydając oświadczenie, w którym zadeklarowano potraktowanie sprawy poważnie i przeprowadzenie dokładnego śledztwa.

Zobacz także: Po fakcie Cory Goldstein opisał całą sytuację na nowym nagraniu.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić