Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Adam Dudkiewicz
|
aktualizacja

Czekał na przesyłkę 14 lat. W końcu ją dostał

3
Podziel się

Zgubiona przesyłka zwiedziła całe Stany Zjednoczone, by w końcu trafić do odbiorcy. Przesyłka była niemal w idealnym stanie.

Czekał na przesyłkę 14 lat. W końcu ją dostał
(Wikimedia Commons CC0)
bETAYloB

Paczkę znaleziono w Panama City, na Florydzie, podczas remontu placówki. Po trzech latach podróżowania od wschodniego do zachodniego wybrzeża, przesyłka wylądowała na małej poczcie w południowo-wschodnim stanie - podaje "The Hardtimes".

Pakunek spadł za blat do selekcji. 11 lat później, lokalne władze postanowiły przeprowadzić remont na poczcie. Wtedy odnaleziono paczkę i odesłano ją do adresata, który już zapomniał o jej istnieniu. Wcześniej próbował kontaktować się ze sklepem, który sprzedał mu winylową płytę, ale przez cały czas dostawał automatyczne odpowiedzi.

Pisałem do nich bez przerwy. Odpowiadali mi, że przesyłka "jest na poczcie". Poddałem się po kilku miesiącach - mówi adresat.

bETAYloD

Odbiorcą jest księgowy z Filadelfii. Mitch Friedrich po pracy realizuje swoją pasję, którą jest słuchanie muzyki. W paczce była płyta winylowa zespołu metalcorowego - Poison the Well. Okazuje się jednak, że po 14 lata gust muzyczny Mitcha zupełnie się zmienił. Dlatego postanowił wystawić płytę na ebayu, za 2 dolary.

Zobacz także: Zobacz także: Listonosze strajkują w całej Polsce. Żądają podwyżek

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETAYloJ
bETAYlpe
KOMENTARZE
(3)
Syla
4 lata temu
Lepiej późno, niż wcale :-)
bedzie zajęci...
4 lata temu
nieprawda pojedziemy z komorowskim na polowanie bo mu szyszko sezon przedłuży, od teraz dojdzie do zainteresowania mysliwych czerwona zwierzyna znakowana kiedyś legitymacjami w kolorze czerwonym
Ch.B.
4 lata temu
Dzięki rządom PISu tak będziecie dzwonić do ZUSu o swoje emerytury, frajerski suwernie! HA HA HA HA HA!!!!!!!!!!!!
bETAYlpf
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić