Czy tak wygląda nowa premier Wielkiej Brytanii?

18

Wielu internautów tak myśli. Przy ewidentnej zbieżności imion i nazwisk obie panie May więcej jednak dzieli niż łączy. Ta na zdjęciu powyżej jest aktorką porno, ta druga będzie szefem brytyjskiego rządu.

Czy tak wygląda nowa premier Wielkiej Brytanii?
(Twitter.com/RealTeresaMay)

Brytyjskie gazety donoszą o dziwnym zamieszaniu wokół postaci przyszłej premier i modelki glamour. Pomyłkę dostrzegła sama modelka, zmieniając pod jej wpływem opis konta na Twitterze. Co istotne, dotychczasowa minister spraw wewnętrznych ma na imię Theresa, tymczasem znana m.in. z klipu Prodigy "Smack My Bitch Up" erotyczna gwiazdka - Teresa. Nieme "h" uleciało sprzed oczu wielu ludzi, bo nagle ta druga zaczęła dostawać gratulacje z powodu rychłej nominacji na premiera Zjednoczonego Królestwa.

To zabawne, jak wiele osób uważa, że jestem Theresą May, Premierem. To tylko pokazuje ludzką ignorancję - napisała.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Żeby nikt nie miał wątpliwości, aktorka uzupełniła opis konta. Dla porównania pokazujemy obok zrzut z konta pani premier.

Urodzona w 1960 roku modelka jest o dekadę młodsza od nowej szefowej rządu. I co ciekawe, jej prawidziwe nazwisko (May to pseudonim artystyczny) to Betteridge. Biorąc pod uwagę wybór branży, nic dziwnego, że go nie używa.

Autor: Jan Muller

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić