Czy to nowy szef "Top Gear"?

0

Zaledwie jeden dzień po informacji o rezygnacji Chrisa Evansa z prowadzenia „Top Gear”, zaczęło się mówić o jego następcy.

Czy to nowy szef "Top Gear"?
(Youtube.com)

Podobno jest już osoba, która miałaby przejąć stery. Jak podaje serwis Carbuzz, powołując się na zaufane źródła, obowiązki Evansa przejmie Chris Harris. Co więcej, podobno nowy szef miał kierować „Top Gearem” od samego początku, ale plan przewidywał, że szlaki przetrze właśnie Evans. Więcej o jego odejściu przeczytacie [tutaj.](http://www.o2.pl/artykul/kolejny-prowadzacy-odchodzi-z-top-gear-nie-popracowal-zbyt-dlugo-6011465762378369a

*Ile jest w tym prawdy, przekonamy się z pewnością za jakiś czas. *Jeśli te rewelacje rzeczywiście potwierdziłyby się, to możemy spodziewać się sporego skoku jakościowego w stosunku do tego, co pokazywał Chris Evans.

Chris Harris oraz Rory Ried z całej nowej ekipy zostali najcieplej przyjęci przez widzów programu. Zyskali sympatię swoją pasją, wiedzą i entuzjazmem, z jakim podchodzą do motoryzacji. Warto przypomnieć, że Harris od dłuższego czasu umieszczał wideotesty samochodów w serwisie YouTube. Za każdym razem oglądały je setki tysięcy, a nawet miliony internautów.

Do tego Harris świetnie jeździ. Zobaczcie tutaj próbkę jego możliwości. Pełną wersję tego testu Ferrari wyemitowano w jednym z odcinków nowego "Top Gear".

Autor: Krzysztof Narewski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić