Czy to on stoi za brutalnym mordem w Warszawie? Policja prosi o pomoc

11

Policjanci z Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw KSP poszukują 30-letniego mężczyzny widocznego na zdjęciach. Poszukiwany może mieć związek z brutalnym mordem w Warszawie przy ul. Potockiej. W jednym z mieszkań odnaleziono ciało kobiety bez głowy.

Czy to on stoi za brutalnym mordem w Warszawie? Policja prosi o pomoc
(Policja)

Poszukiwanym jest 30-letni Kajetan Poznański. Ma około 180-185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i ciemną karnację. Może nosić okulary. Mężczyzna prawdopodobnie był umówiony z kobietą na spotkanie. Zdaniem tvp.info, poszukiwany zniknął zanim w mieszkaniu odkryto pożar.

Zamordowaną kobietą okazała się 30 -letnia Katarzyna J. Ofiara pochodziła z Mazowsza i od jakiegoś czasu mieszkała w Warszawie. Policjanci od początku zakładali, że do czynu mogło dojść pod wpływem silnych emocji, co pozwoliło na postawienie tezy, że sprawcą była osoba bliska lub dobrze znana kobiecie.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich osób o pomoc. Ktokolwiek ma informację o miejscu pobytu poszukiwanego lub widział widoczną na zdjęciach osobę od dnia 3 lutego 2016 r. do chwili obecnej proszony jest o kontakt pod numerami telefonów 22 603-65-59, 22 603-63-52 oraz 997 i 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Wszystkim osobom policja zapewnia anonimowość.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić