Dalsze informacje w sprawie porwanego 3-letniego Fabiana

Prokuratura Okręgowa w Radomiu rozważa wydanie listu gończego za Sebastianem N.

fabian porwane dziecko
fabian porwane dziecko (WP.PL, child alert)

Sebastian N. jest ojcem Fabiana. 24 listopada, kiedy matka dziecka zgłosiła jego porwanie, mężczyzna wysłał na policyjny fax pismo, w którym przyznał, że syn przebywa z nim. Zadzwonił również do redakcji radia RMF FM, by ujawnić, dlaczego zdecydował się uprowadzić chłopca.

Sebastian N. powiedział, że nie odda syna. Twierdził, że matka Fabiana uniemożliwiała mu kontakty z dzieckiem przez ostatnie pół roku. Oznajmił również, że zamierza je kontrolnie przebadać. Jak dotąd policji nie udało się ustalić miejsca pobytu mężczyzny oraz jego syna.

W tej sprawie policja zatrzymała już 5 osób. Nie trafili oni jednak do aresztu, ponieważ Sąd Okręgowy w Radomiu uznał, że nie ma ryzyka, by mogli uciec lub utrudniać śledztwo. Jeśli natomiast sąd przychyli się do wniosku prokuratury o tymczasowe aresztowanie Sebastiana N, zostanie wydany za nim list gończy.

Tymczasem matka Fabiana, Aneta Skonieczna, wystosowała dramatyczny apel. Kobieta prosi o pomoc wszystkich, którzy wiedzą gdzie przebywa jej syn. Otrzymała już anonimowy telefon od osoby, która twierdziła, że chłopiec może znajdować się obecnie na terenie Szkocji - donosi Wirtualna Polska.

Źródło:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić