Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Dalsze zmiany w czołówce "Wiadomości". Zniknęły "wojenne werble"

125
Podziel się:

Czołówka głównego wydania programu informacyjnego TVP1 po raz kolejny uległa zmianie. Teraz widzowie usłyszeli tę samą ścieżkę dźwiękową zapowiadającą program, pozbawioną jednak charakterystycznych werbli.

Dalsze zmiany w czołówce "Wiadomości". Zniknęły "wojenne werble"
(Youtube.com)

Zmiana jest dość subtelna. Wiele osób mogło nawet jej nie odnotować, gdyż okazało się, że po raz pierwszy wyemitowano ją w środę. Poprzedni podkład dźwiękowy przygotował Radzimir Dębski, a wprowadzono go 1 stycznia 2015 r. - podaje portal wirtualnemedia.pl. Zmianie uległa również ścieżka dźwiękowa kończąca program. Jaki był powód modyfikacji?

(Werble - przyp. red.) Kojarzą się z wojną, a "Wiadomości" mają być pozytywne - tak uzasadniono te zmiany w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

To kolejna zmiana w czołówce "Wiadomości". Odkąd prezesem Telewizji Polskiej został Jacek Kurski, z programu usunięto także warszawski Pałac Kultury i Nauki, który zastąpiono stołecznym Zamkiem Królewskim.

Zobacz także: Oto najnowsza czołówka głównego serwisu informacyjnego TVP.

A tak z kolei wyglądały "Wiadomości" przed zmianami. Widzowie mogli obejrzeć wtedy popularny PKiN przy akompaniamencie werbli.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(125)
Q
7 lat temu
Ja tego i tak nie oglądam, to mam to gdzieś! Partyjny kanał!
korys
7 lat temu
Nie zdziwiłbym się gdyby pewnego dnia w ramówce pokazał się wiadomy prezes podający oczywiste fakty z ambony księdza dyrektora. Ja tego nie obejrzę zarówno jak i obecnych zmian, o wszystkim dowiaduję się z internetu. Nie wypowiadam się bezpośrednio bo odpowiednie służby już rejestrują niewygodne opinie.
ewa
7 lat temu
W tle winna być Polska w ruinie w wersji PIS, bo teraz ich telewizja. Nikt już nie chce oglądać. Zamknąć i już
pogodna
7 lat temu
Pan prezes Kurski to przebiegły strateg: zaczął od kosmetycznych zmian czołówki, a pewnie skończy wysadzeniem w powietrze "przecudownej urody" budynku TVP w Warszawie!!! OBY!!! Bo pewnie nie ma pomysłu jak przywrócić do pracy "sprzedanych" obcej firmie 411 pracowników w 2014r!!!
normalna
7 lat temu
ludzie,czy Wam już wszystkim na gowę padło!!,Zazdroszczę wam,że nie macie innych zmartwień.szkoda gadać
x
7 lat temu
śmieszne i dziecinne
szydełko
7 lat temu
Umieścili Polskę w RUINIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ash
7 lat temu
Proponuje dzwony i organy
Brak słów...
7 lat temu
Ci ludzie powinni się leczyć. Co jeszcze zmienią?
lubuszanka
7 lat temu
Tak się starają a oglądalność siada........ Może mniej wazeliny pomoże.
Faust
7 lat temu
Czytając zamieszczone tu wpisy większości komentujących uzyskuję potwierdzenie, że Szekspir miał rację pisząc, że:" Odkąd uciszono mądrość błaznów, błazeństwo mędrków wzrosło niepomiernie".
mineismine
7 lat temu
Niesamowite! Cóż za wiadomość dnia. Czy piszecie to po to, bym włączył z ciekawości jak wyglądają nowe wiadomości? Widać mocno boli ich, że pół miliona widzów definitywnie przestało ich oglądać w niespełna miesiąc. Mną się nie da manipulować jak wieśniakami których kupiliście sobie za 500zł
ech
7 lat temu
Prosze zmienic to sztuczne tło i zrobić realistyczne zdjęcie i takie dać! Jak to świadczy o wiadomościach że w tle jest coś takiego?
Wojtek
7 lat temu
Ja już TV1i TV2 nie oglądam to telewizja dla PISU już spadła oglądalność o 400tysięcy sami niech oglądają
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić