Dolnośląskie. Wrocław: policja ujawniła porażające wideo
Policjanci drogówki z Wrocławia stanęli w miejscowości Nowa Wieś Kącka (woj. dolnośląskie). Nagrywali kierowców na przejeździe kolejowym. To miejsce, w którym zginęło 5 osób. Wideo policjantów z Wrocławia pokazuje, że bezmyślność często nie jest obca kierowcom.
Przed przejazdem w Nowej Wsi Kąckiej (woj. dolnośląskie) stoi znak STOP. Nie sposób go przegapić. Jednak kierowcy pokonujący tory bardzo często nic sobie ze znaku nie robią.
Policjanci drogówki z Wrocławia ustawili radiowóz przy przejeździe kolejowym. I rejestrowali, jak kierowcy zachowują się w newralgicznym miejscu.
Nowa Wieś Kącka nie została wybrana przez policjantów przypadkowo. Na tym samym przejeździe zginęło 5 osób w czerwcu 2019 roku. Tragedia wstrząsnęła nie tylko mieszkańcami woj. dolnośląskiego, było o niej głośno w całej Polsce. Dwa miesiące później kierowcy nadal ryzykują życiem.
Zobacz, co policjanci z Wrocławia nagrali w Nowej Wsi Kąckiej (woj. dolnośląskie)
Wszyscy nagrani kierowcy, którzy nie zatrzymali się, dostali mandaty. Policjanci z Wrocławia wlepili im po 100 złotych kary (zgodnie z taryfikatorem). Bezmyślni kierujący dostali też po 2 punkty karne.
W czerwcu 2019 roku w Nowej Wsi Kąckiej zginęło 5 osób. Osobowy citroen wjechał wtedy wprost pod nadjeżdżający pociąg.
Życie jest kruche - przypomina drogówka z Wrocławia. Apelują o stosowanie się do znaków, bo nieuwaga może kosztować życie.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.