Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Jan Muller
|

Drapieżnik między blokami w Sanoku. "Najpewniej jest to wilk"

107
Podziel się

Nagrano go, jak przechadza się po osiedlu Błonie.

Drapieżnik między blokami w Sanoku. "Najpewniej jest to wilk"
(Youtube.com)

Zwierzę zauważono koło lokalnej przychodni zdrowia. Rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie uważa, że to może być wilk, ale dopiero odłowienie drapieżnika może dać jasną odpowiedź. - Tymczasem doniesienia o "wilkach" krążą po sieciach społecznościowych a mieszkańcy Sanoka żyją w strachu - donosi esanok.pl.

Otrzymaliśmy nagranie, na którym widać drapieżnika przechodzącego po jednym z sanockich osiedli. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że jest to wilk. Zupełną pewność jednak będziemy mieli po schwytaniu zwierzęcia. Straż Miejska w Sanoku może to zrobić celem przewiezienia osobnika do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu – mówi serwisowi Łukasz Lis, rzecznik prasowy RDOŚ w Rzeszowie.

To już kolejny raz, gdy groźne dzikie zwierzęta podchodzą tak blisko do ludzkich osiedli. Na początku stycznia nagrano atak watahy na psy gospodarskie na Mazowszu. Niedawno wilki zaatakowały też hodowlę danieli w Człuchowie.

Zobacz także: Zobacz także: Wilki w Kampinosie

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(107)
Mara
rok temu
Wilk,choć na zdjęciu, bardziej przypomina malamuta,wiele ras i mieszańców może go przypominać-typowy wilczak na ogół jest wysokonożny i szczuplejszy.A co do wilków,tych prawdziwych.....pojedyńczy nie jest zagrożeniem dla człowieka,ale kilka już niestety tak,szczególnie po zmroku.
www
4 lata temu
o i znalazł się mój pies
as
4 lata temu
Biedne wilki. Wszystko wystrzelane przez myśliwych, nie mają co jeść.
as
4 lata temu
A największych drapieżników jakimi są ludzie, to nikt nie odławia?
alonewolf
4 lata temu
Większych bredni i naciagania sprężyny psychozy nie widziałam. Pismaki muszą mieć boom a że teraz moda jest na nagonkę zwierząt, które powoli się odradzają to robią z tego pseudoredaktorzy pożywkę dla populistów. Raczej wilk ten prawdziwy a nie pies nie podchodzi do ludzkich osiedli. To bardzo lękliwe zwierzęta i nieufne. Może to być wolfdog albo jakiś inny kundel lecz nie wilk.
Szukał szysze...
4 lata temu
Szukał szyszek
jest niezabar...
4 lata temu
Wilk się boi człowieka jest niezabardzo należy się bać człowieka ja bym się bardziej bał zdziczałego psa
XXY
4 lata temu
To jest albo wilk albo husky - wilk boi sie panicznie ludzi co za sztuczna panika i średniowiecze - pewnie mysliwi sieją panikę i ostrzą juz strzelby
Aga
4 lata temu
A wystarczyłoby spojrzeć na ślady .Na śniegu pięknie widać .
Ana
4 lata temu
Mój pies wygląda tak samo jak wilk. Jakbym wypuściła go pod blok, to by też myśleli, że jest wilkiem. Takich "wilczych" psów jest tysiące.
tralala
4 lata temu
może wilczak czechosłowacki, mocne owłosienie, więc żyjący zimą w budzie
Hodowca
4 lata temu
Mam nadzieję, że w końcu wilki zagryza jakiegoś ochroniarza wilków i przyswoją sobie, że obrońca wieków ma smaczne mięso. Wtedy moje owce będą bezpieczne bo wilki będą żreć obrońców przyrody.
😁
4 lata temu
Tylko czy to na pewno wilk a nie malamut wypuszczony na wieczorne siusiu; )
c
4 lata temu
Zabraliśmy im tereny łowieckie, wytłukliśmy im zwierzęta, którymi się żywią i się teraz dziwimy i oburzamy, że przychodzą blisko ludzkich osiedli. Najpierw my się wepchnęliśmy z buciorami do ich domu i go zniszczyliśmy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić