Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Michał Nowak
|
aktualizacja

Dymisja prezes koreańskiej TV. Wyciekły nagrania jego 10-letniej córki

114
Podziel się:

"Naprawdę cię nienawidzę, chciałbym abyś umarł, to moje marzenie" – powiedziała bogata 10-latka do swojego szofera. Powyższe zdanie to tylko mała próbka jej "możliwości". Po upublicznieniu całego nagrania, tata dziewczynki, Bang Jung-oh musiał zrezygnować z pracy.

Dymisja prezes koreańskiej TV. Wyciekły nagrania jego 10-letniej córki
(TV Chosun)

Sprawę nagłośnił The Korea Herald. Gdy usłyszeli o niej mieszkańcu kraju, Bang Jung-oh i jego córka znaleźli się w ogniu krytyki. Trudno się dziwić, bo zachowanie spokoju podczas słuchania słów 10-latki, która obraża i zastrasza pracownika rodziców, nie jest łatwe.

Sprawa ujrzała światło dzienne po tym, jak 50-letni szofer został zwolniony bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Jego były szef to prezes lokalnej koreańskiej telewizji TV Chosun. W oficjalnym komunikacie stacji można przeczytać, że jej prezes "wyraża głęboki żal" w związku z zachowaniem córki i "biorąc odpowiedzialność za nie" ogłasza swoją rezygnację.

Do werbalnej agresji doszło w aucie. Przebywał w nim tylko szofer i 10-latka. Miało to miejsce w trakcie przejazdu do prywatnej szkoły, której dziewczynka jest uczennicą. Szofer zwrócił jej uwagę.

Hej ty. Porozmawiam dziś z moją mamą. Postaram się, byś stracił pracę – powiedziała dziewczynka. Po chwili rozkręciła się jeszcze bardziej. –Zwalniam cię! Jesteś obłąkany. Hej, mówię do ciebie, zwracam się do ciebie kulturalnie, być może będę jedyną osobą, która cię tak potraktuje. Dlaczego miałabym usiąść? To mój samochód, nie twój – wydzierała się córka krezusa.

"Zwolnij mnie jeśli chcesz" usłyszała 10-latka w odpowiedzi. Spokój szofera tylko wzmógł agresję.

Wydaje ci się, że mnie zawstydzisz? Nie jestem z tych, którzy świrują w ten sposób. Jesteś kaleką. Masz kalekie ręce, nogi, twarz, uszy i usta. Zwłaszcza te ostatnie. Jesteś obłąkany. Twoi rodzice chyba nie umieli nauczyć cię manier. Naprawdę cię nienawidzę, chciałbym abyś umarł, to moje marzenie – mówiło dziecko.

Bang Jung-oh pochodzi z bogatej rodziny. Jest najmłodszym synem wydawcy Chosun Ilbo, największej południowokoreańskiej gazety.

Koreańczycy są od 2014 roku bardzo wyczuleni na punkcie wybryków bogatych dzieci. To właśnie wtedy córka prezesa koreańskich linii lotniczych kazała klęczeć przed sobą obsłudze jednego z samolotów należących do jej taty.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Sławne dzieci polskich gwiazd
KOMENTARZE
(114)
koniec z krez...
3 lata temu
co za patologia. dlatego każdy powinien mieć po równo. nie powinno być bogatych. wszyscy mamy takie same żołądki.
do pisarzy
3 lata temu
Małolata jest najmłodszym synem czy córką - zdecydujcie się
ak001
3 lata temu
Ta mała jest z PiSu?
kkk
3 lata temu
szkoda gadac
lelil
3 lata temu
A pomstują na Północną a tu proszę! A on teraz nie ma pracy emerytury itd. Tą małolate na Północ na 5 lat zmądrzeje delilka 1
lex
3 lata temu
jezuuuu naprawde? co za zycie!??
piotrowski197...
3 lata temu
No cóż to dopiero 10 letnie dziecko raczej zwróciłbym uwagę na wychowywanie przez rodziców ale tak jest bogaci zawsze jak śmieci traktowali innych ludzi.
Misiewicz
3 lata temu
I bardzo dobrze, gonić gówniarzerię !
Dr0
3 lata temu
U nas to na kierowce napuszczono by sluzby zeby go uwalic. Takie mamy elity pany.
Agar
3 lata temu
Zakochana smarkula
kwch
3 lata temu
Ostre hamowanie szybko by młodej przypomniało dlaczego ma siedzieć na wyznaczonym miejscu spięta pasami.
Krzycho
3 lata temu
No to 10 latka czy 10cio latek?
yolli
3 lata temu
Biję pokłon każdemu kto potrafi to przeczytać i zrozumieć............A co do dziecka to niestety wina rodziców.
jagrazka
3 lata temu
rozpuszczony bachor jak dziadowski bicz , bardzo złe wychowanie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić