o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Dziecko spadło z 11 piętra statku. Winę może ponosić dziadek

34
Podziel się

18-miesięczne dziecko wypadło z 11. piętra statku wycieczkowego podczas rodzinnych wakacji. Royal Caribbean, do którego należy statek, nie zamierza ponosić za to odpowiedzialności. Twierdzi, że dziecko zginęło przez dziadka, który akurat wtedy się nim zajmował.

Dziecko spadło z 11 piętra statku. Winę może ponosić dziadek
(Twitter)
bDTbwrFh

Royal Caribbean twierdzi, że nieodpowiedzialne działania dziadka są jedynym powodem, dla którego 18-miesięczna Chloe nie żyje. Żądają oddalenia pozwu przeciwko firmie, który złożyła rodzina dziecka.

Jego działania, których żadna rozsądna osoba nie mogła przewidzieć, były lekkomyślne i nieodpowiedzialne i są jedynym powodem, dla którego Chloe nie ma już wśród bliskich – czytamy we wniosku.

Chloe zginęła 7 lipca ubiegłego roku na pokładzie jednego ze statków wycieczkowych. Opiekował się nią dziadek, który pokazywał jej widok zza okna. Mężczyzna wystawił dziecko przez okno i trzymał je przez kilka sekund. Niestety Chloe wyślizgnęła mu się z rąk i spadła z wysokości 11. piętra.

bDTbwrFj

Zobacz także: Pijana matka wykąpała dziecko we wrzątku! Z wizytą u lekarza zwlekała aż 6 dni!

Nagranie z monitoringu dostarczone przez firmę pokazuje całe zajście i jest dowodem na to, że dziadek wiedział, co robi. Cała rodzina jednak zaprzecza i oskarża przewoźnika o brak specjalnych zabezpieczeń, naklejek z ostrzeżeniami na szybach i ogólnych informacji. Ponadto twierdzą, że starszy mężczyzna ma problemy z rozróżnianiem kolorów i był przekonany, że okno jest zamknięte.

Royal Caribbean podważa te słowa, twierdząc, że problemy z wzrokiem nie są usprawiedliwieniem. Przekonuje, że każdy mógł się zorientować, że okno było otwarte i umieszczanie dziecka w pobliżu było niebezpieczne.

bDTbwrFp

Rodzina Chloe nie zamierza ustąpić, żąda milionowego zadośćuczynienia od organizatora wycieczek za ból i cierpienie, jakiego doświadczyła. Royal Caribbean nie zamierza płacić, 8 stycznia złożyła kolejny wniosek o oddalenie sprawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bDTbwrFK
KOMENTARZE
(34)
Tedy
rok temu
.... ju zabiłeś dziecko i chcecie pieniędzy!!!!! Do więzienia z nim 25 lat minimum
JamCija
rok temu
No pieknie, rzeczywiscie swiat sie konczy, za glupote ludzie domagaja sie pieniedzy Oo
KatB
rok temu
Ma facet tupet.
bDTbwrFL
iga
rok temu
To jest absurd, że ci ludzie wymagają NAKLEJEK NA OKNACH informujących, że nie można wystawiać przez okna dzieci (!!!!!!), a skoro wiedzieli, że dziadek ma problemy ze wzrokiem, to powinni ARESZTOWAĆ RODZICÓW za zostawienie dziecka pod opieką osoby niepełnosprawnej!!!!!!!!!! To był ich psi obowiązek opiekować się swoim dzieckiem, a teraz chcą się jeszcze wzbogacić na śmierci dziecka???? Powinni aresztować całą rodzinkę, bo mają nierówno pod sufitem.
Absmak
rok temu
Jeżeli mówią prawdę, że dziadek był w tak kiepskiej kondycji i wiedzieli o tym - to za powierzenie mu opieki nad dzieckiem powinni siedzieć.
Najnowsze komentarze (34)
twój nick
rok temu
to co, facet wychylił się przez zamknięte okno? kupy się to nie trzyma
Jan
rok temu
Dupki , nie odgrzewajcie zupy.
Lombart
rok temu
Wystawił dziecko przez otwarte okno ale nie zauważył że nie ma okna? A przecież wiedział że ma słaby wzrok...
antoni
rok temu
po prostu zabił
Ale pacan
rok temu
Stary a taki durak! Co, nie wiedział, że naraża dzieciaka na śmierć. Niech się tak sam wystawi!
HEE HEE
rok temu
Najlepsze to to z tymi naklejkammi to znaczy że na tależach trzeba pisać że zupa gorąca jest i można dzioba poparzyć a w łazience że, w wannie można się utopić na samochodach też naklejki że może rozjechać do kity z taką logiką
krys.
rok temu
A co ten dziadek nie ma swojego rozumu ! co może się stać jak wysadzi dziecko przez okno , czy już ludzie to rozumu nie maja !!!
mmm
rok temu
patologia i tyle . gdyby dostali pieniądze zrobili by drugie dziecko i tez zabili dla kasy !!!
bDTbwrFD
kris
rok temu
Na filmie to wygląda jakby specjalnie wyrzucił wnuczka, wychylając się najpierw i sprawdzając, czy jest odpowiednio wysoko
Domino
rok temu
Sąd nie tylko powinien oddalić zarzut i roszczenia wobec właściciela statku, ale dołożyć karę dziadkowi za kłamstwa i próbę wyłudzenia kasy.
3-13
rok temu
ile lat miał dziadek, dziadek to nie barierka
kololo
rok temu
głupi gruby amerykaniec za nic w świecie nie przyzna się do swej głupoty
Qwerty
rok temu
Kto zostawia dziecko z tak schorowanym dziadkiem?Podejrzewam,może się mylę,dzidzia była niechcianą i teraz chcą zarobić na jej śmierci.
!!!!
rok temu
Czyli rodzince chodzi wyłącznie o pieniążki a nie o ustalenie prawdy. Podłość niektórych ludzi nie zna granic. Ciekawe czy tego dziadka nic nie gryzie w sumieniu?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić