Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Dziecko zmarło w samolocie. 10-latka miała atak serca

40

Samolot, który opuścił lotnisko LAX, musiał nagle zawrócić. Dziecko znajdujące się na pokładzie dostało ataku serca. Samolot wrócił na lotnisko w Los Angeles, ale dziecko nie zostało uratowane - 10-letnia dziewczynka zmarła.

LOS ANGELES, CA/USA - MARCH 17, 2019: image showing a Delta Air Line Airbus taking off from the Los Angeles International Airport, LAX, at dusk. (LOS ANGELES, CA/USA - MARCH 17, 2019: image showing a Delta Air Line Airbus taking off from the Los Angel
LOS ANGELES, CA/USA - MARCH 17, 2019: image showing a Delta Air Line Airbus taking off from the Los Angeles International Airport, LAX, at dusk. (LOS ANGELES, CA/USA - MARCH 17, 2019: image showing a Delta Air Line Airbus taking off from the Los Angel (Getty Images, Mario Tama)

Do zdarzenia doszło w czwartek w Los Angeles. Jeden z samolotów awaryjnie lądował na lotnisku LAX z powodu nagłego zdarzenia na pokładzie. Jedna z pasażerek dostała ataku serca.

Na lotnisku czekał zespół medyczny. Po wylądowaniu samolotu medycy natychmiast przystąpili do akcji ratunkowej, ale nie udało się przywrócić funkcji życiowych 10-latki. Dziewczynka zmarła.

Sanitariusze natychmiast zareagowali - udzielili pomocy medycznej dziecku i ciężko pracowali, aby uratować życie dziewczynki. Niestety wszystkie wysiłki były daremne, a dziecku nie dało się już pomóc - oświadczyła straż pożarna, która była obecna na miejscu.

Delta Airlines, do których należy samolot, potwierdziły wszystkie doniesienia. Wydano już w tej sprawie oświadczenie.

Lot Delta 2423 z Los Angeles do Seattle wrócił na międzynarodowe lotnisko w Los Angeles wkrótce po starcie z powodu nagłego zdarzenia na pokładzie. Współpracowaliśmy się z pogotowiem ratunkowym. Pracujemy teraz nad tym, aby ponownie wysłać klientów do miejsca docelowego - oświadczyły linie lotnicze.

Policja w Los Angeles zajęła się już tą sprawą. Zostało wszczęte śledztwo w sprawie śmierci 10-latki - informuje Fox News.

Zobacz także: Zobacz też: Samolot z Monachium do Wrocławia zawrócił w połowie drogi
Zobacz także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić