Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak08.11.18 (18:23)

Dziś w TV film, o którym głośno było w serwisach plotkarskich

Kino Polska zaprezentuje dziś ciekawostkę dla fanów Pudelka. Produkcję, na planie której rozpoczął się jeden z najchętniej komentowanych związków polskiego show-biznesu.
Materiały prasowe

*"W spirali" to dramat obyczajowy opowiadający o trzydziestolatkach żyjących w toksycznym związku. *Pewnego dnia para postanawia spędzić kilka dni za miastem. Dla Krzysztofa ta wycieczka jest rodzajem pożegnania z Agnes. W czasie podróży wybucha między nimi kolejna awantura. By zniwelować napięcie Krzysztof decyduje się zabrać irytującego autostopowicza Tamira.

O produkcji z 2015 roku zrobiło się głośno rok później. To wtedy, po premierze filmu "Pitbull. Nowe porządki" jedną z najgorętszych gwiazd w Polsce stał się Piotr Stramowski. Kolorowa prasa szybka dowiedziała się, że jego ukochaną jest Katarzyna Warnke. Jak zdradził sam aktor w wywiadzie dla WP, ich związek rozpoczął się właśnie na planie filmu Konrada Aksinowicza. Dziś Staramowski i Warnke są już po ślubie.

REKLAMA

"W spirali" zebrało mieszane opinie wśród krytyków. Zupełnie tak samo jak przebojowy film Vegi, w którym zabłysnął Stramowski. Jesteście ciekawi jak na ekranie wypada para, która jest razem również poza nim?

"W spirali", Kino Polska, 23:55

Zobacz także: Katarzyna Warnke: W pracy ukrywaliśmy z Piotrem nasz związek

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij