aktualizacja 

E-papieros wybuchł jej w twarz. Ma rozerwaną powiekę

51

Młoda mama przeżyła prawdziwe chwile grozy. Zmieniała baterie w elektronicznym papierosie, kiedy ten nagle eksplodował, dotkliwie raniąc jej twarz. Od ślepoty dzieliły ją milimetry.

E-papieros wybuchł jej w twarz. Ma rozerwaną powiekę
(flickr.com, Michael Dorausch)

Ustnik papierosa z impetem uderzył w jej oko. Kirby Sheen miała rozerwaną górną powiekę i zakrwawioną twarz. Gdy spojrzała w lustro, była przerażona. Młoda mama szybko trafiła do szpitala, gdzie zajął się nią okulista. Sprawdził, czy do oka nie dostał się niebezpieczny kwas z baterii. Następnego dnia ofiara przeszła zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, który trwał dwie godziny.

Pamiętam ten głośny huk i wielki kłąb czarnego dymu. Na początku nie potrafiłam zrozumieć, co się stało. Spojrzałam w dół na ręce, były czarne, zobaczyłam głęboką dziurę w kciuku – relacjonuje Kirby. - Wstałam i spojrzałam w lustro. Nie widziałam na jedno oko, cała moja twarz była zakrwawiona. To okropne. Moja córeczka krzyczała. Była przerażona.

24-latka była w takim szoku, że nie czuła bólu. W domu siedziała sama z dwóją dzieci, bo jej mąż był w pracy. Na szczęście w pobliżu mieszkała jej mama, która natychmiast jej pomogła.

*Niestety, Kirby blizn prawdopodobnie się nie pozbędzie. *Na razie czeka ją długa droga do wyzdrowienia. Jej historia ma być motywacją dla innych, by zrezygnować z palenia elektronicznych papierosów, zwłaszcza w zamkniętych pomieszczeniach. Teraz kobieta próbuje skontaktować się z producentem baterii, by dowiedzieć się, co spowodowało wybuch.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić