Gandalf odrzucił ofertę od współtwórcy Facebooka. Była warta półtora mln dolarów

13

Sir Ian McKellen na pewno nieźle wzbogacił się zarówno na trylogii "Władcy pierścieni", jak i późniejszej "Hobbita". Popularność granej przez niego postaci, czarodzieja Gandalfa, była tak duża, że poproszono go nawet o... udzielenie ślubu. Oferta wyszła od legendy internetu.

Gandalf odrzucił ofertę od współtwórcy Facebooka. Była warta półtora mln dolarów
(materiały promocyjne)

Twórca Napstera i współtwórca Facebooka chciał, by ślubu udzielił mu Gandalf. Nie Sir Ian McKellen, tylko Gandalf. Seanowi Parkerowi zależało na tym tak bardzo, że zaoferował aktorowi półtora miliona dolarów. Ten był nawet gotowy się na to zgodzić, ale...

Być może nawet bym to przemyślał, ale musiałbym iść przebrany za Gandalfa. Powiedziałem więc "przepraszam, ale Gandalf nie udziela ślubów" - powiedział Sir Ian McKellen cytowany przez Mashable.

Ceremonia ślubna Parkera oparta była na motywach z "Władcy pierścieni". Wszyscy goście poprzebierani byli na tolkienowską modłę, bo nic nie świadczy bardziej o miłości niż cosplay i włochate uszy i stopy... Nie udało się załatwić Gandalfa, ale wśród gości weselnych byli m.in. Emma Watson i Sting.

Autor: Bartosz Nowak

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić