Łukasz Dynowski
|
aktualizacja

Gdańsk. Poseł PiS Grzegorz Raczak skarży się na prostytutkę

847 reakcji
0
1
846
Podziel się

Poseł PiS z Gdańska przyznał, że płacił za stosunki z prostytutką. Teraz gdański poseł Grzegorz Raczak zawiadomił prokuraturę, że jest szantażowany. Prostytutka jest sporo młodsza od posła PiS.

gdańsk pis grzegorz raczak
gdańsk pis grzegorz raczak (PAP, Piotr Pędziszewski)

Prostytutka jest młodsza od posła PiS o ok. 30-40 lat. Grzegorz Raczak spotykał się z nią regularnie przez dłuższy czas. Do spotkań miało dochodzić w Gdańsku i Warszawie.

Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować, niczego złego nie zrobiłem – powiedział poseł z Gdańska w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Poseł zgłosił zawiadomienie do prokuratury. Twierdzi, że kobieta zażądała od niego pieniędzy. Groziła, że jeśli jej nie zapłaci, to ujawni zdjęcia z ich spotkań. Mężczyzna, który podaje się za znajomego prostytutki "Justyny", stwierdził, że miała ona otrzymywać od posła po 1000 zł od spotkania. Mężczyznę przesłuchała już prokuratura. Jedna z hipotez w dochodzeniu mówi, że miał on namawiać prostytutkę, by zażądała od Grzegorza Raczaka wyższej zapłaty – ok. 40 tys. zł.

Zobacz też: Wybory parlamentarne 2019. Małgorzata Kidawa-Błońska porównała PiS do Titanica. Tomasz Siemoniak tłumaczy

Kobieta została aresztowana. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w ostatnich dniach prostytutkę, z którą spotykał się poseł PiS, zatrzymano w Warszawie. Śledztwo w całej tej sprawie prowadzone jest bardzo dyskretnie z uwagi na przynależność Raczka do klubu parlamentarnego PiS i trwającą kampanię wyborczą - pisze dziennik.

Kim jest prof. Grzegorz Raczek? 61-latek kieruje Katedrą Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Mandat poselski objął w 2016 roku. W ostatnich latach wiele przeszedł – w styczniu 2018 r. trafił do szpitala po incydencie neurologicznym, po którym był w ciężkim stanie. Kilka lat wcześniej zmarła mu żona. W najbliższych wyborach Raczak kandyduje z listy PiS w okręgu gdańskim. Jego hasło brzmi "Pierwszy dla zdrowia, ostatni na liście".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

846
0
1
KOMENTARZE
(846)
rudi
4 miesiące temu
jest wdowcem ,ma prawo do życia , nie chce się wiązać więc korzysta z usług prostytutki , a pro po prostytucja musi być opodatkowana to nie będzie smrodu.
boluś
4 miesiące temu
to jego prywatna sprawa
momo
4 miesiące temu
Prostytutka jest sporo młodsza od posła PiS. -dziwiłbym się gdyby była starsza.
3sort
4 miesiące temu
moją miesięczną rentę przegrzmoci w 5 minut a ja muszę od 1 do ostatniego przeżyć , gdzie tu sprawiedliwość biskupie jędraszewski
Krzysztof
4 miesiące temu
1000 złotych za spotkanie, kurcze gość psuje lokalny rynek usług....
Najnowsze komentarze (846)
;)
4 miesiące temu
a czy prostytucja i korzystanie z tej profesji nie jest karane ??
Dro
4 miesiące temu
obrzydliwe
mgła bardzo s...
4 miesiące temu
ale to się kłóci z modelem rodziny o którym opowiadał skrzat. czy więc zostanie wywalony na zbity z PZPR ?
ms
4 miesiące temu
haslo raczaka--'' pierwszy dla zdrowia'' jest chyba zafalszowane bo zadajac sie notorycznie z prosta tutka zaprzecza samemu sobie .jego kontakt z kobieta wysokiego ryzyka raczej temu zdrowiu nie sprzyja a wrecz przeciwnie.ale klamczuch.
Dobra zmiana
4 miesiące temu
Biedna kobieta nie wiedziała, że pierwszy sort p...…… za darmo
jarek
4 miesiące temu
No może jednak Bp Jendraszewski napisze nam czy ten poseł zrobił czy nie zrobił nic złego? czekamy z niecierpliwością, bo w kościele w niedzielę słyszałem, że jako katolikowi nie wolno mi głosować na tych niemoralnych:) Proszę o komentarz przed wyborami!!!
Grażyna
4 miesiące temu
Facet ma jaja
Julia
4 miesiące temu
Tzn., że zdrowy
Marcin
4 miesiące temu
Ten pan prowadzi się niemoralne, nie chcę , żeby był reprezentantem narodu w sejmie. To obrzydliwe.
Ewelina
4 miesiące temu
Według zasad wiary katolickiej , facet popełnia grzech ciężki, żyje d grzechu ciężkim, trwa w cudzołóstwie. CZłowiek, który daj się prowadzi nie powinien reprezentować PISU w sejmie .
CO?!?!
4 miesiące temu
Rozumiem go. Jest uczciwy. Ponadto odważny i szczery. Nie jest hipokrytą. Zastanawia mnie jedno: Co on robi w PIS????????????????????
echo
4 miesiące temu
Oskarżenia prostytutki? Słowo przeciwko słowu. Jak z PIS-u to ma rację ???
Marcin
4 miesiące temu
Kobietka chciała zarobić na szantażu i się nie udało.
gorliwy katol...
4 miesiące temu
Co na to ojciec Rydzyk ? Czy popiera taki stan rzeczy ?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić