Wróć na
Łukasz Dynowski
|
aktualizacja

Gdańsk. Poseł PiS Grzegorz Raczak skarży się na prostytutkę

846
Podziel się

Poseł PiS z Gdańska przyznał, że płacił za stosunki z prostytutką. Teraz gdański poseł Grzegorz Raczak zawiadomił prokuraturę, że jest szantażowany. Prostytutka jest sporo młodsza od posła PiS.

gdańsk pis grzegorz raczak
gdańsk pis grzegorz raczak (PAP, Piotr Pędziszewski)
bCNzQPNh

Prostytutka jest młodsza od posła PiS o ok. 30-40 lat. Grzegorz Raczak spotykał się z nią regularnie przez dłuższy czas. Do spotkań miało dochodzić w Gdańsku i Warszawie.

Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować, niczego złego nie zrobiłem – powiedział poseł z Gdańska w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Poseł zgłosił zawiadomienie do prokuratury. Twierdzi, że kobieta zażądała od niego pieniędzy. Groziła, że jeśli jej nie zapłaci, to ujawni zdjęcia z ich spotkań. Mężczyzna, który podaje się za znajomego prostytutki "Justyny", stwierdził, że miała ona otrzymywać od posła po 1000 zł od spotkania. Mężczyznę przesłuchała już prokuratura. Jedna z hipotez w dochodzeniu mówi, że miał on namawiać prostytutkę, by zażądała od Grzegorza Raczaka wyższej zapłaty – ok. 40 tys. zł.

bCNzQPNj

Zobacz też: Wybory parlamentarne 2019. Małgorzata Kidawa-Błońska porównała PiS do Titanica. Tomasz Siemoniak tłumaczy

Kobieta została aresztowana. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w ostatnich dniach prostytutkę, z którą spotykał się poseł PiS, zatrzymano w Warszawie. Śledztwo w całej tej sprawie prowadzone jest bardzo dyskretnie z uwagi na przynależność Raczka do klubu parlamentarnego PiS i trwającą kampanię wyborczą - pisze dziennik.

Kim jest prof. Grzegorz Raczek? 61-latek kieruje Katedrą Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Mandat poselski objął w 2016 roku. W ostatnich latach wiele przeszedł – w styczniu 2018 r. trafił do szpitala po incydencie neurologicznym, po którym był w ciężkim stanie. Kilka lat wcześniej zmarła mu żona. W najbliższych wyborach Raczak kandyduje z listy PiS w okręgu gdańskim. Jego hasło brzmi "Pierwszy dla zdrowia, ostatni na liście".

bCNzQPNp

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCNzQPNK
KOMENTARZE
(846)
rudi
10 miesięcy temu
jest wdowcem ,ma prawo do życia , nie chce się wiązać więc korzysta z usług prostytutki , a pro po prostytucja musi być opodatkowana to nie będzie smrodu.
boluś
10 miesięcy temu
to jego prywatna sprawa
momo
10 miesięcy temu
Prostytutka jest sporo młodsza od posła PiS. -dziwiłbym się gdyby była starsza.
bCNzQPNL
Krzysztof
10 miesięcy temu
1000 złotych za spotkanie, kurcze gość psuje lokalny rynek usług....
ePiSkopat
10 miesięcy temu
Pobożny jak Pięta !
Najnowsze komentarze (846)
;)
10 miesięcy temu
a czy prostytucja i korzystanie z tej profesji nie jest karane ??
Dro
10 miesięcy temu
obrzydliwe
mgła bardzo s...
10 miesięcy temu
ale to się kłóci z modelem rodziny o którym opowiadał skrzat. czy więc zostanie wywalony na zbity z PZPR ?
ms
10 miesięcy temu
haslo raczaka--'' pierwszy dla zdrowia'' jest chyba zafalszowane bo zadajac sie notorycznie z prosta tutka zaprzecza samemu sobie .jego kontakt z kobieta wysokiego ryzyka raczej temu zdrowiu nie sprzyja a wrecz przeciwnie.ale klamczuch.
Dobra zmiana
10 miesięcy temu
Biedna kobieta nie wiedziała, że pierwszy sort p...…… za darmo
jarek
10 miesięcy temu
No może jednak Bp Jendraszewski napisze nam czy ten poseł zrobił czy nie zrobił nic złego? czekamy z niecierpliwością, bo w kościele w niedzielę słyszałem, że jako katolikowi nie wolno mi głosować na tych niemoralnych:) Proszę o komentarz przed wyborami!!!
Grażyna
10 miesięcy temu
Facet ma jaja
Julia
10 miesięcy temu
Tzn., że zdrowy
bCNzQPND
Marcin
10 miesięcy temu
Ten pan prowadzi się niemoralne, nie chcę , żeby był reprezentantem narodu w sejmie. To obrzydliwe.
Ewelina
10 miesięcy temu
Według zasad wiary katolickiej , facet popełnia grzech ciężki, żyje d grzechu ciężkim, trwa w cudzołóstwie. CZłowiek, który daj się prowadzi nie powinien reprezentować PISU w sejmie .
CO?!?!
10 miesięcy temu
Rozumiem go. Jest uczciwy. Ponadto odważny i szczery. Nie jest hipokrytą. Zastanawia mnie jedno: Co on robi w PIS????????????????????
echo
10 miesięcy temu
Oskarżenia prostytutki? Słowo przeciwko słowu. Jak z PIS-u to ma rację ???
Marcin
10 miesięcy temu
Kobietka chciała zarobić na szantażu i się nie udało.
gorliwy katol...
10 miesięcy temu
Co na to ojciec Rydzyk ? Czy popiera taki stan rzeczy ?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić