REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski08.10.19 (12:45)

Gdańsk. Poseł PiS Grzegorz Raczak skarży się na prostytutkę

Poseł PiS z Gdańska przyznał, że płacił za stosunki z prostytutką. Teraz gdański poseł Grzegorz Raczak zawiadomił prokuraturę, że jest szantażowany. Prostytutka jest sporo młodsza od posła PiS.
Piotr Pędziszewski / PAP

Prostytutka jest młodsza od posła PiS o ok. 30-40 lat. Grzegorz Raczak spotykał się z nią regularnie przez dłuższy czas. Do spotkań miało dochodzić w Gdańsku i Warszawie.

Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować, niczego złego nie zrobiłem – powiedział poseł z Gdańska w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

REKLAMA

Poseł zgłosił zawiadomienie do prokuratury. Twierdzi, że kobieta zażądała od niego pieniędzy. Groziła, że jeśli jej nie zapłaci, to ujawni zdjęcia z ich spotkań. Mężczyzna, który podaje się za znajomego prostytutki "Justyny", stwierdził, że miała ona otrzymywać od posła po 1000 zł od spotkania. Mężczyznę przesłuchała już prokuratura. Jedna z hipotez w dochodzeniu mówi, że miał on namawiać prostytutkę, by zażądała od Grzegorza Raczaka wyższej zapłaty – ok. 40 tys. zł.

Zobacz też: Wybory parlamentarne 2019. Małgorzata Kidawa-Błońska porównała PiS do Titanica. Tomasz Siemoniak tłumaczy

Kobieta została aresztowana. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w ostatnich dniach prostytutkę, z którą spotykał się poseł PiS, zatrzymano w Warszawie. Śledztwo w całej tej sprawie prowadzone jest bardzo dyskretnie z uwagi na przynależność Raczka do klubu parlamentarnego PiS i trwającą kampanię wyborczą - pisze dziennik.

Kim jest prof. Grzegorz Raczek? 61-latek kieruje Katedrą Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Mandat poselski objął w 2016 roku. W ostatnich latach wiele przeszedł – w styczniu 2018 r. trafił do szpitala po incydencie neurologicznym, po którym był w ciężkim stanie. Kilka lat wcześniej zmarła mu żona. W najbliższych wyborach Raczak kandyduje z listy PiS w okręgu gdańskim. Jego hasło brzmi "Pierwszy dla zdrowia, ostatni na liście".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij