#greatesthits Ponadczasowa piosenka o miłości!

Karnawał ruszył pełną parą. Na waszej imprezie nie może zabraknąć wielkiego hitu "What Is Love". Musicie jednak wiedzieć, że przebój Haddaway'a tylko z pozoru wydaje się być wesoły. Opowiada o niespełnionej miłości. On kocha ją, ona nie kocha jego. Klasyczna historia!

Haddaway - "What Is Love"
Haddaway - "What Is Love" (Materiały prasowe)

Utwór uzyskał olbrzymią popularność dzięki programowi "Saturday Night Live". Komicy Will Ferrell i Chris Kattan wykorzystali kompozycję Haddaway`a w autorskim skeczu. Głównymi bohaterami gagu byli faceci, którzy lubili zabawę. W niemodnych ubraniach dręczyli kobiety w klubach, zmuszając je do tańca. Do dwóch aktorów dołączała trzecia postać. Najpopularniejszymi gośćmi byli Jim Carrey i Sylvester Stallone.

Na podstawie skeczu powstał film "Odlotowy duet". A scenka stała się tak kultowa, że internauci szybko przygotowali jej dziesięciogodzinną wersję dla wytrzymałych.

"What is Love" wykorzystano w reklamie Pepsi. Do wzięcia udziału w reklamie zaproszono Missy Elliot, LL Cool J oraz Busta Rhymesa. Fragment piosenki Haddaway`a można usłyszeć również w kawałku Eminema "No Love".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić