Ich auto spadło z 20 metrów. Zginął cały zespół muzyków

26
Podziel się:

Do wstrząsającego wypadku doszło w sobotnią noc w Sztokholmie. Samochód z piątką pasażerów spadł z 20 metrów wprost do kanału Sodertalje zabijając na miejscu wszystkich muzyków brytyjskiego zespołu "Viola Beach" oraz ich menadżera.

Ich auto spadło z 20 metrów. Zginął cały zespół muzyków
(Facebook.com, Viola Beach)

Policja nie wątpliwości. Według rzecznik Evy Nielsson wszystkie ofiary były w wieku pomiędzy 19 i 35 lat. Ich ciała wyłowili nurkowie. Odnalezieni mężczyźni to: Kris Leonard, River Reeves, Tomas Lowe and Jack Dakin - członkowie zespołu "Viola Beach" oraz Craig Tarry, menadżer grupy.

Zespół dawał w Szwecji koncert. "Viola Beach" zagrali na festiwalu "Where’s the Music?", który odbywał się w mieście Norrköping w dniach 11 - 13 lutego. Zespół miał wracać do Wielkiej Brytanii na kolejny koncert w Guildford.

Służby analizują przyczyny wypadku. Wiadomo, że samochód z jakiegoś powodu wypadł z mostu i spadł 20 metrów w dół do kanału. Być może auto wjechało na most w trakcie podnoszenia zwodzonej przeprawy. Może również, że winne tragedii były nie najlepsze warunki pogodowe tamtej nocy. Świadkowie wypadku mówią, że słyszeli bardzo wyraźny odgłos czegoś na wzór wybuchu zanim samochód ostatecznie przeciął barierę bezpieczeństwa i runął w dół.

Grupa "Viola Beach" powstała zaledwie rok temu w mieście Warrington. Zespół grał współczesną muzykę indie, a w ciągu ostatnich miesięcy wydał 2 single.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić