Imigranci sterroryzowali metro w Monachium. Policja bezradna

1246

Szarpanina miała miejsce w metrze w Monachium. Według autora filmu całej sytuacji winni są imigranci, którzy zaczepiali kobietę. Gdy w jej obronie stanęli inni pasażerowie, w wagonie rozegrały się dantejskie sceny.

Imigranci sterroryzowali metro w Monachium. Policja bezradna
(youtube.com)

Przez dłuższy czas grupa mężczyzn zaczepiała samotną kobietę. Ta nie reagowała. Miarka przebrała się kiedy jeden z nich położył rękę na jej kolanie. Czując zagrożenie, młoda Niemka zaczęła krzyczeć i wzywać pomocy - informuje brytyjski "Daily Mail".

Na ratunek ruszyli inni pasażerowie. Jednak sytuacja nie zakończyła się po ich reakcji. Imigranci zaczęli szarpać starszego mężczyznę. Inny, który chciał pomóc napastowanej dziewczynie, był podduszany. Gdy tylko pociąg zatrzymał się na stacji, pasażerowie zawiadomili policję. Funkcjonariusze byli jednak bezradni, bo mężczyźni uciekli i nie udało się ich zidentyfikować.

W Niemczech panuje napięta atmosfera, która grozi wybuchem w każdej chwili. Tylko w zeszłym tygodniu w samej Saksonii doszło do 5 zamachów na ośrodki dla uchodźców. Sytuacją zmartwione są władze tamtejszej policji. Boją się, że już niedługo może dojść do prawdziwego pogromu na imigrantach - informuje rp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić