Internauci dali im 300 tys. zł na zrobienie filmu. Ale dali się wkręcić!

Amerykańscy filmowcy z grupy „FND Films” nabrali swoich sponsorów. Powiedzieli, że pieniądze przeznaczone na film wydali na szampana i limuzyny. Na swoją produkcję przez stronę crowdfundingową zebrali 78 tys. dolarów (ok. 300 tys. zł).

Obraz
Źródło zdjęć: © Facebook.com

*Za roztrwonienie pieniędzy przepraszali na Facebooku. *Wcześniej w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, jak korzystają z życia i szastają pieniędzmi.

Wiemy, że wszyscy są wkurzeni. Zrobimy wszystko, by wam to wynagrodzić. Te osoby, które publikują informacje odnośnie naszego prywatnego życia, niech przestaną. Będziemy na was donosić i kasować komentarze.

Internauci, którzy wsparli ich inicjatywę, nie ukrywali złości.

Obraz
© Facebook.com

Wiecie, co by to wynagrodziło? Oddanie wszystkich pieniędzy, które zebraliście na Kickstarterze.

Obraz
© Facebook.com

Dałem wam 15 dolarów. To nie jest dużo pieniędzy, więc trudno. Jednak niektórzy wsparli was setkami dolarów! Jest mi ich naprawdę szkoda.

Obraz
© Facebook.com

Szerze, to pokręcone. Co się stało z filmem?! Zabiłbym, żeby mieć 1/10 budżetu, który wy zebraliście. Żądamy odpowiedzi!

*Kiedy na YouTube pojawił się trailer, wyszło na jaw, że to była przemyślana kampania promocyjna. *Za uzbieraną sumę powstał film „It’s All Good” („Wszystko jest w porządku”). Chcielibyście go obejrzeć?

Autor: Paulina Kwiatkowska

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie