Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
aktualizacja

Internauci pomogli zrozpaczonej matce

13
Podziel się

Australijka napisała na Facebooku, że wszyscy goście zaroszeni na urodziny jej synka rozmyślili się w ostatniej chwili. To, co wydarzyło się później, przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Internauci pomogli zrozpaczonej matce
(Facebook.com)

Synek Rachelle skończył właśnie 4 lata. Z tej okazji kobieta postanowiła urządzić mu prawdziwe przyjęcie. Jednak na godzinę przed rozpoczęciem imprezy wszyscy z 12 zaproszonych gości albo nie odbierali telefonów, albo informowali, że nie przyjdą. Zasmucona kobieta usiadła do komputera i zalogowała się na Facebooku.

Siedzę teraz sama w pokoju i płaczę. Zaprosiłam 12 dzieci na urodziny mojego syna. Godzinę przed przyjęciem prawie wszyscy napisali, że nie przyjdą. Inni nie odbierają telefonu. Mój syn właśnie skończył 4 lata i to jego pierwsza okazja do zrozumienia, jak fajne są imprezy ze znajomymi. Mam złamane serce! Czuję się skrzywdzona i zła. Co do diabła mogę zrobić, żeby mu to wynagrodzić? Zrobiłam mu nawet piękny tort w kształcie superbohatera, a nie będzie miał kto zaśpiewać mu "sto lat" - napisała w sieci rozżalona matka.

Na reakcję nie musiała długo czekać. Jej wpis udostępniono setki razy. Szybko znalazła się grupa osób, która zechciała pomóc i świętować urodziny 4-letniego chłopca. Do Rachelli zgłosiło się 50 osób, które już godzinę później siedziały w jednym z McDonaldsów w Melbourne wraz ze szczęśliwym jubilatem - informuje dailyrecord.co.uk.

Autor: Antek Kwiatecki

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

KOMENTARZE
(13)
NataLee
6 lat temu
Niektórzy komentujący to nigdy nie powinii mieć dzieci. Rodacy, ile w was zawiści i jadu! Wstyd! Dobrze, że nie muszę już z wami na codzień obcować, jesteście żałośni. Dopiero kiedy urodziny waszych dzieci okażą się totalną katastrofą, to zrozumiecie. Chociaż po waszych wpisach to wątpię, przecież nie macie mózgów :/
Kulka
6 lat temu
Przed puszczeniem tekstu trzeba go przeczytać i bzdur nie pisać: że wszyscy goście zaroszeni na urodziny .
piter
6 lat temu
Urodziny rozumiem, ale w macu ?
z
6 lat temu
przykre ale prawdziwych przyjaciuł nie trzeba zapraszać poprostu pamiętają
pier92
6 lat temu
Coś nie tak z matką albo z synkiem 12 osób bez powodu nie odmawia wizyty .
fiaufha
6 lat temu
bez przesady, nie rozumiem dlaczego tak wiele negatywnych komentarzy, nie macie chyba pojęcia jak wielki ból sprawia zawód w oczach własnego dziecka, swoją drogą fatalnie zachowali się rodzice tych zaproszonych dzieciaków,
fffff
6 lat temu
tak 4 lata to idealny czas na rozpoczynanie imprezowania... skoro nie przyszli to coś musi być nie tak z tą mamusią, a jej "apel" tylko to potwierdza
Grabarz
6 lat temu
Warto smyknąć tą kobietę i świetnie wygląda a reszta niema znaczenia zabawa się liczy nie pomoc
john
6 lat temu
mama powinna się zgłosić na leczenie
idiotka do n-...
6 lat temu
k
Relax
6 lat temu
Nie dziwię się,że polska jest jakimś skansenem europy jak się popatrzy na wasze zachowania to mi się średniowiecze przypomina.
mamcia
6 lat temu
No faktycznie, dramat i powód do rozpaczy, bo imprezy ze znajomymi w MaCu to najważniejsza rzecz w życiu 4latka.....
...
6 lat temu
gdzie ta matka miała rozum, 50 nieznanych osób na imprezie 4 latka, szczęście , że nie doszło do nieszczęścia
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić