Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Adam Dudkiewicz
|
aktualizacja

ISIS pokazało wstrząsający film. Dzieci strzelają więźniom w tył głowy

88
Podziel się:

Bezduszność Państwa Islamskiego nie ma granic. Terroryści wykorzystali dwoje małych dzieci do wykonania wyroku na więźniach. Młodych morderców nazywają "synami Kalifatu".

ISIS pokazało wstrząsający film. Dzieci strzelają więźniom w tył głowy
(Twitter, Terrormonitor.org)

ISIS wypuściło do sieci nowy propagandowy filmik. Dwoje dzieci agresywnie szarpiąc za włosy ofiary, wygłasza tyrady na cześć Państwa Islamskiego. Chwilę później pociągają za spust broni, która wycelowana jest w głowy uwięzionych. Nagranie zostało wykonane w Afganistanie. Jest tak drastyczne, że pokazujemy tylko dwa screeny. Do sieci wypuszczono także relację z innej egzekucji. Tym razem wykonanej przez dorosłych już członków Daeszu.

Materiały są odpowiedzią na zabicie Abdula Hasiba. Przywódca ISIS w Afganistanie zginął w operacji wojsk koalicji krajów Zachodu 27 kwietnia we wschodniej prowincji Nangarhar. To Hasib był odpowiedzialny na przeprowadzenie ataku na szpital pełen cywilów. W jego efekcie zginęło 30 osób, a wiele zostało rannych. Hasib objął funkcję lidera rok temu, po śmierci poprzedniego dowódcy terrorystów - Saeeda Khana.

*Państwo Islamskie prowadzi wojnę ideologiczną. * Dlatego też z dość dużą regularnością wrzuca do sieci nagrania z egzekucji. Ma to na celu wywołanie przerażenia we "wrogach kalifatu". Jednak pozycja ISIS słabnie. Rosjanie twierdzą, że zabili głównego lidera - Abiego Bakr Al-Bagdadiego. Ekstremiści tracą także miasto Mosul - byłą twierdzę dżihadystów - która jest skutecznie odbijana przez siły koalicji. Walki z Państwem Islamskim trwają od 2014 roku.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(88)
Kroll
5 lata temu
Zawsze mnie oburzało, że alianci zabili wszystkie owczarki niemieckie będące w obozach. To nie ich wina, że uczono je zagryzać ludzi. Z tych dzieci nic dobrego już nie wyrośnie po czymś takim . . .
Pacjent szpit...
5 lata temu
Fajna zabawa , islamiści to mają poczucie humoru , i dzieci potrafią wychować , tak powinno być w Polsce .
Fuck
5 lata temu
Nie robi na mnie to żadnego wrażenia , dzień jak co dzień w zacofanym kraju .
mako
5 lata temu
czemu jest napisane 'Panstwo Islamskie' z duzych liter skoro takiego panstwa nie ma co to ma byc? zaczynamy sie przyzwyczajac do obecnej narzucanej sutuacji???
BL
5 lata temu
Dobry muzułmanin to taki na 102. 100 metrów od domu i 2 pod ziemią.
ass
5 lata temu
Ludzie są tylko ludźmi a dzieci dziećmi, dopiero powkładanie im do głów tych bredni wyznaniowych powoduje to że stają się zwierzętami i ślepo wierząc w te brednie dochodzi do takich rzeczy. Każda wiara to zło wcielone i nie ma czegoś takiego jak pokojowe i dobre wierzenia, one zawsze tworzą nietolerancję i podziały które powodują takie zezwierzęcenie ludzi w imię ich Boga.
ila5
5 lata temu
ja jednego nie rozumiem, twarze tych zwyrodnialców w tym przypadku dzieci pokazane, a nie ścigają ich potem, tylko chodzą bezkarnie po ulicach? to jest chore;/
e
5 lata temu
Dlatego nie można mieć litości dla islamskich dzieci - oni wszyscy są tacy sami - wystarczy mały bodziec - jedno słowo imama i wszyscy powstaną przeciw niewiernym.
peezel
5 lata temu
to dlatego chcą sprowadzić dzieci nachodźców do Polski??
żaden
5 lata temu
druga wojna pokazała nawet dobry szanowany katolik może zabijac ludzi innej religi , to straszne żeby wypowiadać się i żywić nienawiść religijną .
marek
5 lata temu
POlskie ISIS jeszcze żyje ,ale już nie długo.To za PO znikali ludzie i grasował "masowy samobójca".
kowal
5 lata temu
To tylko dzieci, powinniśmy je przyjąć u nas
wuwu
5 lata temu
film drastyczny widziałem,nie polecam
khg
5 lata temu
Panie Adamie Dudkiewicz- NIE MA PANSTWA ISLAMSKIEGO - to tylko organizacja, ktora niebawem zginie... taka mamy nadzieje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić