Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Jedno zdjęcie ilustruje horror przemocy domowej

4
Podziel się:

Na Twitterze pojawiło się wstrząsające zdjęcie wykonane przez policjanta, ukazujące wnętrze domu, w którym mąż stosował przemoc wobec żony.

Jedno zdjęcie ilustruje horror przemocy domowej
(Twitter.com/earlyyearscop)

Wygląda niczym plan zdjęciowy do horroru. Tymczasem widoczne na obrazie schody z powbijanymi nożami i nabojem znajdują się w jednym z londyńskich domów. Przesłanie jest proste: wyjdziesz z domu, to zginiesz. Zdjęcie udostępnił inspektor Jack Rowlands z policji metropolitalnej. Chciał pokazać dramat, jaki może rozgrywać się za zamkniętymi drzwiami.

Kilka tygodni temu mój kolega brał udział w interwencji domowej i zastał taki widok po wejściu do domu. Mężczyznę aresztowano i postawiono mu zarzuty. Uratowano też życie - napisał.

Dramatyczne zdjęcia tego rodzaju to nie tani sensacjonalizm. Oficer, który je pokazał na Twitterze uważa, że pokazywanie tego typu prawdziwych obrazów "podnosi powszechną świadomość problemu, jakim jest przemoc domowa".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(4)
brong
5 lata temu
Straszne , mógł tylko skrócić łańcuch zamiast stosować noże, kompletny brak logiki.
jarek
5 lata temu
Bardzo interesujące! tylko dlaczego nie mówi się o przemocy domowej-terroryźmie psychicznym który stosują kobiety-żony wobec swoich dzieci czy rodziców nie wspominam tutaj o mężczyznach-mężach!!!! nietety tego się nie widzi i nie pisze o tym a jest to naprawdę duży problem!!!
JA
6 lat temu
u MNIE POLICJA WIEDZIALA OD LAT ZGLASZALAM BA MIELI MNIE POMOC POMOGLI ZAOBRACZKOWANEMU KOLESIOWI Z GRUPY MIEJSKIEGO AMBERD GOLD
AntyTeza
6 lat temu
Cokolwiek by nie powiedzieć to jedno jest pewne że publikowanie zdjęć z miejsca przestępstwa jest nielegalne.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić