Jej nowa płyta was zachwyci

0

"Przemodelowanie swojej kariery to najlepsze, co przydarzyło się Sophie Ellis-Bextor” - napisał brytyjski "The Guardian".

.
. (Getty Images)

"Familia" to kontynuacja kierunku obranego kilka lat temu na "Wanderlust". Można ją uznać za wręcz alternatywną wobec wcześniejszych taneczno-popowych dokonań wokalistki. Tamten krążek spędził aż 6 miesięcy na oficjalnej liście sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii i był jej największym sukcesem od czasu "Trip The Light Fantastic" z 2007 r.

Nowe utwory wyprodukowali, zaaranżowani i napisali Sophie i jej przyjaciel Ed Harcourt. Materiał nagrano w Londynie z zaprzyjaźnionymi muzykami, a inspiracje do niego – widoczne na okładce i towarzyszącym jej zdjęciach – pochodzą aż z Ameryki Południowej.

Pierwszy singiel "Come With Us" przynosi powiew charakterystycznego dla Sophie brzmienia disco. Energetyczne brzmienie jest równie współczesne, co retro. Cała "Familia" zawiera jeszcze 10 utworów, pokazujących nowo odnalezioną przez Sophie wrażliwość muzyczną i tekściarską. Album ukazuje się na płycie CD, CD Deluxe (eleganckie opakowanie) i na winylu.

Tracklista CD i CD Deluxe:

 1. Wild Forever
 2. Death Of Love
 3. Crystallise
 4. Hush Little Voices
 5. Here Comes The Rapture
 6. Come With Us
 7. Cassandra
 8. My Puppet Heart
 9. Unrequited
 10. The Saddest Happiness
 11. Don’t Shy Away

Tracklista LP:

1A. Wild Forever
2A. Death Of Love
3A. Crystallise
4A. Hush Little Voices
5A. Here Comes The Rapture
1B. Come With Us
2B. Cassandra
3B. My Puppet Heart
4B. Unrequited
5B. The Saddest Happiness
6B. Don’t Shy Away

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić