aktualizacja 

Jest gwałtowna reakcja Rosjan po słowach Macierewicza o Smoleńsku

398

Wypowiedź Macierewicza ostro skomentował rzecznik rosyjskiego Komitetu Śledczego Władimir Markin.

Jest gwałtowna reakcja Rosjan po słowach Macierewicza o Smoleńsku
(East News, RAFAL OLEKSIEWICZ)

*Taka ostra reakcja na słowa Antoniego Macierewicza była bardziej niż pewna. *Przypomnimy, że szef polskiego resortu obrony nawiązał ponownie do katastrofy smoleńskiej.

Po Smoleńsku możemy powiedzieć, że byliśmy też pierwszą wielką ofiarą terroryzmy we współczesnym konflikcie, jaki się na naszych oczach rozgrywa - powiedział Macierewicz.

Władimir Markin zareagował ze złością na wypowiedź polskiego polityka. Na swoim Twitterze zamieścił link do artykułu z wypowiedzią szefa polskiego MON i dodał:

Wyścig o najgłupszą i najbardziej absurdalną wypowiedź ma nowego lidera - czytamy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Do dyskusji włączył się także rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Rosjanin krótko podsumował twierdzenia polskiego ministra.

Biorąc to wszystko pod uwagę, musimy nazwać to oświadczenie bezpodstawnym, nieobiektywnym i niemającym nic wspólnego z prawdziwymi okolicznościami tragedii - powiedział rzecznik Kremla.

Kontrowersyjne słowa Macierewicz wypowiedział podczas międzynarodowej konferencji. Szef MON wypowiadał się na temat "Współczesnej polityki: konflikty zbrojne i terroryzm" w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu - donosi TVP Info

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić