Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dagmara Smykla
|
aktualizacja

Jest oficerem. Policjanci spełnili marzenie chorej dziewczynki

8
Podziel się:

Śmiertelnie chora Abigail została zaprzysiężona na honorowego policjanta na komendzie w Teksasie. Rodzina dziewczynki i funkcjonariusze nie kryli wzruszenia.

Jest oficerem. Policjanci spełnili marzenie chorej dziewczynki
(Facebook.com)

Opublikowali na Facebooku nagranie z niezwykłej uroczystości. Sześcioletnia Abigail Arias stała na drabince na komendzie w Freeport, kiedy uroczyście powtarzała słowa przysięgi: "Teraz i na zawsze przysięgam walczyć ze złymi ludźmi, dopóki nie wyzdrowieję".

Na ceremonię przybyli funkcjonariusze z całego Teksasu. Nagranie z zaprzysiężenia dziewczynki na honorowego policjanta w ciągu niecałej doby zobaczyło ponad 88 tys. osób.

To było jej największe marzenie. Abigail zagadnęła komendanta w czasie bożonarodzeniowej imprezy "pancakes with Santa" zorganizowanej na posterunku policji. W czasie rozmowy wyznała, że kiedy dorośnie, chce zostać policjantką. Komendant postanowił spełnić jej życzenie wcześniej, postarał się nawet o szyty na miarę mundur policjanta z Freeport.

Jej wspaniały uśmiech i chęć walki z "tymi złymi" - chciałem tylko, aby jej marzenie się spełniło - powiedział wzruszony szef policji.

Dziewczynka ma rzadkiego raka nerki. Lekarzom udało się wyleczyć Abigail z innej formy nowotworu, jednak choroba powróciła pod postacią nerczaka zarodkowego, zwanego także guzem Wilmsa - informuje Sky News. Rodzicom sześciolatki powiedziano, że tym razem nie uda się jej wyleczyć i jedyne, co mogą zrobić, to umilić jej resztę życia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Udar po grypie. Niepokojące obserwacje naukowców
KOMENTARZE
(8)
123
3 lata temu
Z taką empatią ten komendant to osoba na właściwym miejscu.
jak
3 lata temu
nie piszmy bzdur,zaczynamy od siebie, od TERAZ!!!
zalamany
3 lata temu
bog to okrutnik !
Ewa
3 lata temu
Bo to Polska zakłamany kraj przez kler katolicki..... Czarna mafia...... Pedofile plebanowi...... Kasa i pedofilia.... Katolicyzm... Fakty
real
3 lata temu
anielski pył... wróć
koniec
3 lata temu
wpadnę z anielskim pyłem...
bbc
3 lata temu
Idee to jedno rzeczywistość to 2. Świat pełen jest hipokryzji.
rte
3 lata temu
Brawo za empatię , za uczucia za współczucie , tak zachowują się prawdziwi ludzie. Dlaczego u nas w narodzie przecież chrześcijańskim tak mało empatii ,a tak dużo zawiści ? Co z przykazaniem będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić