o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Jest wideo z wypadku limuzyny MON

529
Podziel się

W sieci pojawiło się nagranie wypadku BMW Bartosza Kownackiego i Volvo XC60.

Jest wideo z wypadku limuzyny MON
(Youtube.com)
bEShfFhh

Nikomu nic poważnego się nie stało. W Volvo wystrzeliło kilka poduszek powietrznych. Udzielenie pomocy lekarskiej nie było konieczne. Policja pojawiła się na miejscu po kilkudziesięciu minutach. W chwilę po kolizji sekretarz stanu Ministerstwa Obrony Narodowej Bartosz Kownacki odjechał innym autem.

Zdaniem kierowcy Volvo to on miał zielone światło, co zresztą widać na nagraniu. Rządowa limuzyna wyjechała natomiast zza ciężarówki. Według świadków BMW wiceszefa MON miało włączone sygnały dźwiękowe i świetlne. Kierowca Volvo twierdzi jednak, że nic nie słyszał.

bEShfFhj

Żołnierz Żandarmerii Wojskowej, który kierował limuzyną wiceszefa MON Bartosza Kownackiego, gdy zderzyła się z innym autem na warszawskim Powiślu został ukarany mandatem – poinformował p.o. rzecznika prasowego Komendanta Głównego ŻW mjr Artur Karpienko.

Stłuczka miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Wioślarskiej i Ludnej w Warszawie. Kownacki jechał ze spotkania w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Sprawę wyjaśnia Żandarmeria Wojskowa.

Rocznie w Polsce ma miejsce średnio 25 incydentów z udziałem samochodów rządowych. Stłuczka Bartosza Kownackiego jest kolejną tak głośną w ostatnich miesiącach. W tym roku donosiliśmy już o wypadku rządowej limuzyny z ministrem Macierewiczem. Niewiele później samochód premier Beaty Szydło zderzył się z Seicento.

bEShfFhp

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEShfFhK
KOMENTARZE
(529)
ala
5 lata temu
Rządzą się Naszymi pieniędzmi, teraz powinien chodzić pieszo .
lusia
5 lata temu
Ja już nie wiem jak jechać .Proszę jeszcze raz to po zmianach . dobrych zmianach na czerwonym jedziemy na zielonym stop , o udało się Żyjemy. D zięki
Zły Wilk
5 lata temu
Nie tyle czerwone , co właśnie się światła zmieniały . Na filmie dobrze to widać No i zdaje się obaj jechali ciut za szybko .
bEShfFhL
virga
5 lata temu
Ale przypaprał! Pędził jakieś sto osiemdziesiąt na godzinę!
egon
5 lata temu
przepisu ruchu drogowego mówią wyraźnie jakie pojazdy zaliczamy du uprzywilejowanych.Kierowca samochodu BMW jest sprawcą kolizji bez dwóch zdań.
Tyle w temaci...
5 lata temu
Zastanawiam sie co by bylo jak by na miejscu Volvo byla kolumna wojskowa USA ?????????
ja
5 lata temu
PiS = super OBCIACH
Realista
5 lata temu
Taaa! Znalazło się dwóch, którzy wjechali na końcówce żółtego światła. Ciężarówka się zatrzymała, bo wiadomo że długa i powolna, a osobówką to można śmignąć. Kłania się brak stoperów na skrzyżowaniach. I oczywiście kamer, ale tylko i wyłącznie tam gdzie są stopery. Pomijam tu oczywiście fakt uprzywilejowania pojazdu BOR.
jan_polak
5 lata temu
Niech płaci minister lub jego kierowca. Koniec takim zachwoaniem
Pp
5 lata temu
Bardzo słaby kierowca wstyd! to jest bor? No chyba że przewidywania i logiki już nie mają w standardzie
7u
5 lata temu
Co z tego, ze syganały wysyłał. Nie zwalnia to z konieczności zachowania ostroznosci. Synały nie sa przesylane prosto do mózgów innych kierowcow. Każdy kierowca wie, że w praktyce czesto ze zwłoką dostrzega sie taka sygnalizację. Co jest zreszta całkiem naturalne.
hmm
5 lata temu
Co ważnego do załatwienia miał ten polityk, że tak się śpieszył? Do Rydzyka się spieszył czy wracał od niego?
S.
5 lata temu
A media wciąż wałkują, od dawna "przewałkowanego" "njusa".
bEShfFhD
Rada
5 lata temu
Czy trzeba czekać aż rządowa limuzyna kogoś zabije czy może zmienią te przepisy o poruszaniu się tych aut po drogach??? NO chyba że zmienić kierowców a najlepiej władzę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić