Jeszcze ich nie ma, a już kupują. Oszaleli na punkcie tego koloru

12

Fani Apple polują na nowe iPhone'y 7 i iPhone'y 7 Plus. Okazuje się, że osoby, które odpowiednio wcześnie nie zarezerwowały swojego preferowanego modelu, mogą mieć problemy z jego dostaniem. Szczególnie w wymarzonym kolorze.

Jeszcze ich nie ma, a już kupują. Oszaleli na punkcie tego koloru
(Getty Images, Ryan Pierse)

Szaleństwo miłośników iPhone'a dotyczy głównie koloru "jet black" (dosłownie "odrzutowa czerń"). To nowość w katalogu Apple'a - kolor, który można porównać z połyskującym lakierem fortepianu. Cieszył się on dużo większym zainteresowaniem niż modele srebrne, złote, różowe i klasyczne czarne i już został wyprzedany. Podobnie jak większa rozmiarowo wersja telefonu, czyli iPhone 7 Plus.

Informujemy, że w wyniku zamawiania przedpremierowego, przewidziane ilości iPhone'a 7 Plus oraz iPhone'a 7 w kolorze jet black skończyły się i nie będą już dostępne w sklepach stacjonarnych - poinformowała firma w oficjalnym oświadczeniu.

Co ciekawe, nikt nie przewidywał sukcesu "fortepianowego" iPhone'a. Wprost przeciwnie - firma ostrzegała przed tym wytworzonym za pomocą 9-stopniowego anodowania i polerowania produktem, sugerując, że na powierzchni telefonu mogą tworzyć się przetarcia i rysy.

Autor: Tomasz Wiślicki

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić