Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Jeździsz na rowerze i masz ochotę na nagrody? Kręć razem z o2!

0
Podziel się

30 kilometrów - tylko tyle dzieli cię od wygrania nagród dla swojego miasta i siebie. Weź udział w akcji "Niezła jazda z o2".

Jeździsz na rowerze i masz ochotę na nagrody? Kręć razem z o2!
(Materiały prasowe)
bEUPtnnV

Sezon rowerowy w pełni. Czas na podkręcenie obrotów. Weź udział w rowerowym wyzwaniu i zdobądź stojaki dla swojego miasta. Do wzięcia są też inne nagrody: 10 toreb sportowych Adidasa i 5 kuponów na mobilne Allegro o wartości 200 zł każdy. Co trzeba zrobić?

Pobierz aplikację mobilną "Kręć kilometry". Następnie z listy dostępnych wyzwań wybierz "Niezła jazda z o2". Wszystko to musisz zrobić między 8 czerwca a 6 lipca. Żeby prawidłowo wykonać zadanie konkursowe należy:

● zarejestrować i zalogować się na stronie www.kreckilometry.pl;
● wykonać pierwsze zadanie konkursowe poprzez wypełnienie ankiety oraz odpowiedź na pytanie „Przedstaw swój pomysł na zmianę rowerowej rzeczywistości w Polsce”;
● zarejestrować przejazd na rowerze za pomocą aplikacji Kręć Kilometry dostępnej na systemy Android i iOS;
● wykonać drugie zadanie konkursowe - ukończyć Wyzwanie Rowerowe

bEUPtnnX

Kampania społeczna "Kręć kilometry" odbywa się po raz piąty. W ubiegłym roku w jej ramach Polacy wykręcili 3 787 739 kilometrów. W tym roku pierwszy milion na liczniku pojawił się już po miesiącu rywalizacji. W 20 miastach, których mieszkańcy przejadą największy dystans, Fundacja Allegro All For Planet postawi aż 300 stojaków rowerowych. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie kreckilometry.pl/regulamin.

Autor: Mateusz Kijek

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bEUPtnoy
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić