Jonas Brothers wracają. Wydadzą nową płytę

Kevin, Nick i Joe Jonas potwierdzili pogłoski o reaktywacji zespołu. Szykują nie lada gratkę dla swoich najwierniejszych fanów.

Obraz
Źródło zdjęć: © Instagram.com

Jonas Brothers znowu razem. Członkowie popularnego niegdyś boysbandu nacieszyli się już solowymi projektami i stęsknili za wspólną pracą. W czwartek potwierdzili reaktywację zespołu i rychłe wydanie kolejnej płyty.

W piątek po północy opublikują utwór "Sucker". To będzie pierwsza piosenka po ponad sześcioletniej przerwie. Fani, a przede wszystkim fanki zespołu nie kryją ekscytacji.

Trzymali swój powrót w sekrecie od ośmiu miesięcy. Zespół Jonas Brothers zawiesił działalność w 2013 roku z powodu narastającego konfliktu między braćmi. Nick rozpoczął karierę solową i wydał dwa albumy, Joe został liderem grupy DNCE i próbował swoich sił w aktorstwie. Kevin jako jedyny porzucił przemysł muzyczny i skupił na rodzinie: ma dwie córki z Danielle Deleasa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Wybrane dla Ciebie