aktualizacja 

Już nigdy nie będziesz musiał zmieniać skarpetek

25

Wyobrażasz sobie sytuację, w której codziennie możesz chodzić w tych samych skarpetkach? Bez obaw zdejmując buty nawet po miesiącu? Może się to zdarzyć szybciej, niż myślisz. Skarpetki, których nie trzyma się żaden zapach, są już dostępne na rynku.

Już nigdy nie będziesz musiał zmieniać skarpetek
(Pixabay.com)

Sekretem bezzapachowych skarpetek jest koza angorska. Małżeństwo Whitley hoduje te zwierzęta na swojej farmie w angielskim hrabstwie Devon od 1986 roku. Kozy strzygą dwa razy w roku, a ich wełnę wykorzystują m.in. do robienia skarpetek. Jednak dopiero niedawno dowiedzieli się, że ich wyroby mają supermoce - informuje metro.co.uk.

Klienci dali znać, że skarpetki są nie tylko wygodne i wytrzymałe. Dodatkowo nie ima się ich żaden zapach. Jeden z klientów pochwalił się, że nie uprał ich przez rok, a skarpetki i tak nie wykazywały oznak noszenia. Nie był to odosobniony głos. Przypadków tych państwo Whitley zanotowali już bardzo dużo.

Cena za parę waha się między 50 a 80 zł. Z jednej strony to na pewno dużo, ale z drugiej czy nie warto zapłacić tyle za komfort noszenia przez długie tygodnie lub nawet miesiące? Tym bardziej, że jak wiadomo skarpetki lubią gubić się w praniu. A tych prać nie trzeba.

Bartosz Nowak

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić